Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
% alk. 6.5
brak koduaddbarcode
orientacyjna cena: 11,40 zł za 330 ml


Browar z Brunehaut jest browarem chcącym żyć w zgodności z przyrodą. Przy użyciu wyłącznie składników pochodzących z plantacji organicznych i przy użyciu pszenicy z własnych upraw, wytwarza wyjątkowe piwa górnej fermentacji. Brunehaut Blonde to jedyne na świecie piwo jasne bezglutenowe. Przejrzysta, złota barwa. Lekkie, bardzo zrównoważone, orzeźwiające w gorącą pogodę.
Dodał: deserapan - 2012-10-29 14:55:00

oceny Oceny

Użytkownicy 4,67 / ilość: 3
Goście 7,29 / ilość: 7
średnia 6,5/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2016-05-28 20:31:07
Piana bielutka, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, śladowy lacing, nie jest najgorzej. Barwa jaśniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu przede wszystkim słodowe aromaty, belgijskie przyprawy. W smaku bardzo słodkie, lecz z wyraźnym alkoholowym posmakiem, belgijskie przyprawy osiadają na podniebieniu, wysycenie na dość niskim poziomie. Kapsel z oznaczeniem bezglutenowym, etykieta prosta klasyczna, nic specjalnego, butelka 330ml. Zwykły belgijski blond, duży minus za wyczuwalny ewidentnie alkohol. Generalnie wszystko by grało, gdyby nie ta cena... około 10 zł za taką jakość i sam fakt że jest bezglutenowe...bez przesady, a alkohol jak na 6,5% przeraża...5 z mojej strony powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar

2015-09-20 19:41:51
Cena: 6,90 , Barwa : złota , lekko zmętniona , Piana : drobnoziarnista , gęsta bardzo długo się utrzymuje , bardzo mocno oblepia szkło , tworząc ładne witraże w dużej ilości , piana tworzy na środku czapę która wystaje poza obręcz szkła i jest wyżej niż pierścień , Aromat : Zbożowy , lekko kwaskowaty, ( trochę mleczny >??? ) występują też lekkie cytrusy, Smak: bardzo pełne piwo , słodko bardzo , karmelowo-mleczne , taki cukierek który mi przypomina werther's original , troszkę cytrusów i lekko wyczuwalny alkohol .
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010