Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
Brunehaut Bio Blonde Gluten Free
% alk. 6.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 2
cena: 11,40 zł za 330 ml

Browar z Brunehaut jest browarem chcącym żyć w zgodności z przyrodą. Przy użyciu wyłącznie składników pochodzących z plantacji organicznych i przy użyciu pszenicy z własnych upraw, wytwarza wyjątkowe piwa górnej fermentacji. Brunehaut Blonde to jedyne na świecie piwo jasne bezglutenowe. Przejrzysta, złota barwa. Lekkie, bardzo zrównoważone, orzeźwiające w gorącą pogodę.
Dodał: deserapan - 2012-10-29 14:55:00

oceny Oceny

Użytkownicy 4,75 / ilość: 8
Goście 6,67 / ilość: 3
średnia5,27 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2019-07-08 23:10:17
Wygląd: piana bardzo obfita, ładny lacing, barwa słomka, lekkie zmętnienie
Zapach: ostry, fenolowy, chmielowy, agresywny, dziwny jak na blonda
Smak: w smaku jest bardzo średnio, piwo jest dosyć mdłe i jest dosyć pustawe, oczywiście ta pustka objawia się na sposób belgijski, jest przyprawowość, odrobina nawet piwniczności, ziemistości, są białe owoce, nawet odrobina chmielu (goryczki nie ma grama), jest przede wszystkim też niestylowe, mocno zbożowe, agresywnie i za bardzo kwaskowe. Na tle innych belgijskich blonde jest mocno średnie i stąd ta ocena, bo swojego polskokraftowego poprzednika, który dostał podobną ocenę, to ono masakruje.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-05-28 20:31:07
Piana bielutka, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, średnio-szybko opadająca, śladowy lacing, nie jest najgorzej. Barwa jaśniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, mocno zmętnione. W zapachu przede wszystkim słodowe aromaty, belgijskie przyprawy. W smaku bardzo słodkie, lecz z wyraźnym alkoholowym posmakiem, belgijskie przyprawy osiadają na podniebieniu, wysycenie na dość niskim poziomie. Kapsel z oznaczeniem bezglutenowym, etykieta prosta klasyczna, nic specjalnego, butelka 330ml. Zwykły belgijski blond, duży minus za wyczuwalny ewidentnie alkohol. Generalnie wszystko by grało, gdyby nie ta cena... około 10 zł za taką jakość i sam fakt że jest bezglutenowe...bez przesady, a alkohol jak na 6,5% przeraża...5 z mojej strony powinno być sprawiedliwą oceną.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2015-09-20 19:41:51
Cena: 6,90 , Barwa : złota , lekko zmętniona , Piana : drobnoziarnista , gęsta bardzo długo się utrzymuje , bardzo mocno oblepia szkło , tworząc ładne witraże w dużej ilości , piana tworzy na środku czapę która wystaje poza obręcz szkła i jest wyżej niż pierścień , Aromat : Zbożowy , lekko kwaskowaty, ( trochę mleczny >??? ) występują też lekkie cytrusy, Smak: bardzo pełne piwo , słodko bardzo , karmelowo-mleczne , taki cukierek który mi przypomina werther's original , troszkę cytrusów i lekko wyczuwalny alkohol .
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.