Brunehaut Bio Ambrée Gluten Free
Brunehaut Bio Ambrée Gluten Free
Brunehaut Bio Ambrée Gluten Free
% alk. 6.5
5411065200888addbarcode
ulubione: 1

Browar z Brunehaut jest browarem chcącym żyć w zgodności z przyrodą.
Przy użyciu wyłącznie składników pochodzących z plantacji organicznych i przy użyciu pszenicy z własnych upraw, wytwarza wyjątkowe piwa górnej fermentacji. Piwo lekkie i przyjemne. Kolejne piwo belgijskie bezglutenowe, tym razem w stylu Amber.
Dodał: Brajan36 - 2016-04-05 19:36:42

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 4
Goście 0 / ilość: 0
średnia5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-09-25 22:17:24
Piana nie do końca biała, z elementami beżu, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza brunatna, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty przyprawowe, goździkowe aromaty, ziemistość oraz suszone owoce, ciekawa mieszanka. W smaku przede wszystkim mocno kwaskowe, występuje belgijska przyprawowość oraz suszone owoce w postaci jabłek oraz gruszek, ziemisty akcent, drożdżowość, goryczka iluzoryczna o profilu ziołowym, subtelna fenolowość, wysycenie na średnio-wysokim poziomie. Kapsel pomarańczowy z grafiką znaczącą iż piwo jest bezglutenowe, etykieta ładnie, klasycznie wykonana graficznie. Warka 02.2022. Nie jest to na pewno typowy belg w kolorze ambree. Ma profil wyraźnie idący w stronę kwaśnego, jest dość treściwe, przyprawowe z nutką drożdży i ziemistości. Czy smaczne? Kwestia gustu, ode mnie dostaje 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-01-30 02:03:36
Zapach bardzo owocowy, śliwki, jabłka, gruszki, brzoskwinie, a do tego nuta kawy zbożowej i karmelu, ziemiste
Kolor miedziany, mętne, piana obfita, ale brzydka i niezbyt trwała, jakiś lacing jest.
W smaku dziwne, w ogóle nie przypomina jakiegokolwiek belgijskiego Ambree, zero nut przyprawowych, bardzo kwaskowe, bardzo śliwkowe, lekko karmelowe, przez co daje powidłami śliwkowymi, są jabłka. Zdecydowanie zbyt wysoko wysycone, aż pali. Dobrze jest mu się dać wygazować, wtedy zaczyna być pełne w smaku, dochodzi też posmak kawy zbożowej, jak w zapachu, mocno goździkowe. Goryczka dziwna, szmaciana, piwo bardzo ściągające. Nie jest złe, ale nie kumam o co chodzi z tym piwem, jest trochę zbyt kwaśne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2015-09-20 20:22:41
Cena : 7,20 , za 330ml , dość mocno nagazowane ,Barwa : ciemny bursztyn , nie przejrzysta , Piana rozbita , złożona z różnej wielkości bąbli , po lekkim zredukowaniu opada w średnim tempie , bo lekkim zmieszaniu zostają tylko jeden rozmiar pęcherzyków a na górze gładka płyta piany Aromat: pierwsze co mi się rzuciło podczas wąchania , orzechy i ziemnistość , smak : również te orzechy i ziemnistość nie wiem ale tak mi się to kojarzy , solidne ziemnista goryczka , jednak jest i trochę słodkości
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.