Browincja Dzisiaj Wieczorem
Browincja Dzisiaj Wieczorem
Browincja Dzisiaj Wieczorem
% alk. 6.3
Blg 15.0
5903313906043addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Browincja.
Ty. Spokój. Cisza. Przyjemnie ciemno. Odkrywasz smak wędzonego bukiem słodu, kawy, czekolady, przygody. Odkrywasz skomponowane z rzadkich składników piwo, które za każdym razem cię zaskoczy.
Już dzisiaj wieczorem.
Składniki: woda, słody: pale ale, owsiany, płatki owsiane, prażony jęczmień, Caramunich, Carafa, Pale Chocolate, Brown, wędzony, chmile: Chinook, Cascade, drożdze Fermentis Safale S-04.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-01-26 07:52:37

oceny Oceny

Użytkownicy 7,5 / ilość: 8
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,5 / ilość: 8

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2020-08-17 20:42:14
Piana beżowa, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, nie do końca klarowne i przejrzyste, nieznacznie zmętnione. W zapachu świetne nuty palone, prażone klimaty, trochę karmelu i wędzonki, generalnie intensywny ciemny profil. W smaku paloność zdecydowanie na pierwszym planie, finisz prażony z subtelnym wędzonym akcentem, średnia ilość ciała, kawa, czekolada, lekka kontra kwaskowa, goryczka adekwatna do stylu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, minimalistycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 26.08.2020. Mój pierwszy kontakt z Browincją i od razu konkretny FES, palony, prażony, wędzony, ciemny profil. Może zabrakło trochę ciała, ale jest więcej niż dobrze. Z chęcią spróbuję ich kolejnych wyrobów FES na 7 z dużym plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.