zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Browars Japan San
Browars Japan San
Browars Japan San
% alk. 5.0
Blg 12.5
IBU 25
5906395998036addbarcode
ulubione: 5

Japan San - Japan Pale Ale. Jasne i lekkie piwo górnej fermentacji. Średnio wyczuwalna, szlachetna goryczka i cytrusowy aromat jest zasługą chmielu wywodzącego się z Japonii oraz trawy cytrynowej.

Skład: woda; słód: Jęczmienny; chmiel; dodatki: płatki ryżowe, trawa cytrynowa; drożdże.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.

Browar Rzemieślniczy Browars z Limanowej powstał w 2016 roku, nie boi się eksperymentować, starając się podążać za nowoczesnym podejściem do warzenia piwa.
Dodał: SaintBase - 2016-09-29 00:58:37

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 14
Goście 9 / ilość: 9
średnia 8,39/10 / ilość: 23

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-06-23 11:26:06
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, mocno zmętnione, nieprzejrzyste i nieklarowne. W zapachu nuty przede wszystkim kwiatowe, coś na wzór jaśminu, ponadto owocowe klimaty, ryżowe i zbożowe akcenty, podbudowa słodowa. W smaku kwiaty w postaci jaśminu nadal aktualne, trawa cytrynowa jako subtelna cytrusowość, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, coś z ryżu i zboża, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły biały, etykieta bardzo fajnie wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 21.03.2020. Pale Ale z japońskim akcentem, smaczne i wysoce pijalne. Aczkolwiek życzyłbym sobie więcej kwiatów i cytrusów. Mogę dać 7 gdyż nie uważam, żeby to piwo zasługiwało na więcej.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-05-22 15:48:55
Mętne, złote. Piana średnia. Biała. Coś tam na szkle zostawia.
W aromacie szczypiorek, żywica i cytrus.
W smaku cytrusowo i słodowo. Lekka goryczka. W posmaku jakby melon, miód.
Przy niskim nasyceniu nieźle orzeźwia. Dobre
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2017-06-27 22:04:48
Aromat pół-słodki, bardzo przyjemny, w głównej mierze kokosowy. Słodu brak. Chmielowo fest. Kokos oraz słodkie mocno dojrzałe owoce tropikalne, są też w tle akcenty cytrusowe. Fajnie.

Piwo o bardzo jasnozłotej barwie i niemalże idealnej klarowności. Piana niezbyt obfita, biała zbudowana w głównej mierze ze średniej wielkości bąbelków. Opada szybko do cienkiej warstewki, jednak teraz zbudowana jest z małych bąbelków. Delikatnie zdobi szkło.

Piwo półwytrawne, ale o zaznaczonej słodowej pełni. I to nawet bardzo. Pełne, gładkie, ze średnim wysyceniem dwutlenkiem węgla. Lekka kwaskowatośc i chlebowość od słodów miesza się z koperkowym smakiem pochodzącym z Sorachi Ace. Finish wytrawny, kwaskowaty, cytrusowy. Goryczka co najwyżej średnia. Trochę jej brakuje.

Niezłe piwko, czuć wyraźnie Sorachi Ace, ale trawy cytrynowej brak kompletnie. Ładnie zbalansowane piwo. Codzienne, przyjemne, orzeźwiające.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 10 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar

2017-06-11 21:20:45
Bardzo dobre pale ale, wyraźnie czuć kokos (sorachi ace) i cytrusy, goryczka nie jest zbyt mocna, ale może i to dobrze. Piwo bardzo ułożone, pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010