Browars One Hop
Browars One Hop
Browars One Hop
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Uwarzone przez Browar Browars.
One Hop - jak można wywnioskować z nazwy tego trunku jest to Single Hop American IPA. Zostało ono uwarzone przy użyciu eksperymentalnego i unikatowego chmielu Loral™!
Amerykański chmiel Loral™, znany również pod nazwą HBC 291 został wyhodowany po raz pierwszy w 2016 roku. Loral™ określany jest jako chmiel super szlachetny. Charakteryzuje się bogatymi nutami cytrusowymi, kwiatowymi i ziołowymi. Całość dopełnia wyraźna, szlachetna goryczka oraz przyjemny aromat zielonego pieprzu i słodkich owoców.
Światowa produkcja nowego chmielu według informacji jakie posiadamy mierzy zaledwie 200 kg. Nasz browar, jako jedyny w Polsce miał możliwość warzyć piwo wykorzystując ten eksperymentalny chmiel. Z uwagi na niewielką ilość produkcji, One Hop należy do edycji limitowanej produktów Browars.
Zachęcamy do wypróbowania tego wyjątkowego piwa, który zyskał uznanie wśród pierwszych degustatorów!
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2018-01-05 09:00:01

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 5
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,8 / ilość: 5

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Bob
starstarstarstarstar
2018-06-09 23:43:24
Udana, bardzo poprawna IPA. Chmiel loral jest przyjemnie cytrusowy z lekką nutą pieprzową. Co do samego piwa ciężko cokolwiek powiedzieć, goryczka jest mocna ale przyjemna i podwyższająca i tak dobrą pijalność. Poprawna do bólu IPA, pewnie kiedyś do niej wrócę.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar
2018-04-10 22:52:22
Barwa Złocista w Miarę Klarowne Delikatnie Tylko Zmętnione w Aromacie Świeże Owoce Tropikalne Ananas Mango Białe Owoce Limonka Nuta Żywiczna i Lekkie Kwiaty w Smaku Praktycznie To Samo co w Aromacie Również Mocno Owocowe i Kwiatowe Dobra Ale Nie Przesadzona Żywiczna Goryczka Całkiem Przyjemna IPA Niemniej Jednak Bardziej Smakował Mi Jaśnie Pian z Tego Samego Browaru.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-01-18 13:04:51
mega aromat, cytrusowy mega przyjemny w smaku średnio delikatna goryczka która z każdym łykiem robi się intensywniejsza przyjemna
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-01-12 22:04:53
Super piwo:)
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.