Browarka Cień
Browarka Cień
Browarka Cień
% alk. 4.2
Blg 12.0
5907222580097addbarcode

Aromat palonego słodu wraz z suszoną śliwką tworzą zapach w którym można poczuć aromaty kawy i jesiennego sadu. W smaku piwo oferuje delikatnie wyczuwalną skórkę śliwki pomieszaną z ciemną czekoladą.
Dodał: Shinodin - 2018-07-03 08:44:21

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-05-27 17:10:39
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza rubinowa wręcz czarna, raczej klarowne i przejrzyste, nieznacznie tylko zmętnione. W zapachu wyraźne nuty śliwkowe, palone klimaty oraz karmelowe akcenty, w tle kawa z czekoladą. W smaku przyjemnie kwaskowe za sprawą dodatku suszonych śliwek, która jest mocno zaznaczona na kubkach smakowych, na drugim planie paloność, gładka faktura, kawa z czekoladą nadal obecna, goryczka nieznaczna, adekwatna do stylu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny czarny, etykieta naprawdę elegancka, świetnie wykonana graficznie, wyczerpująco opisana. Warka 13.06.2018. Moje drugie piwo po Robust Porterze od browaru z Warki. Lekki i przyjemny żytnio-owsiany stout (choć i jednego i drugiego brak w składzie) leżakowany z suszonymi śliwkami (te o dziwo znajdują się w składzie), które nadają charakterystyczny kwaskowy aromat. Pomimo śmiesznie niskiego ekstraktu została wyciągnięta esencja stouta wraz z jej palonością oraz obecnością kawy i czekolady. Naprawdę udany i interesujący wyrób. Byłbym go bardzo ciekaw w wersji imperialnej... a tak jestem w stanie zaproponować mocną 7, dobra robota.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.