Browar Wiślany Pils Warszawiak
Browar Wiślany Pils Warszawiak
Browar Wiślany Pils Warszawiak
% alk. 5.2
Blg 12.0
5905669892063addbarcode

Piwo dla ludzi ceniących sobie klasyczny charakter tego złocistego napoju. Przypomni wam o klimacie dawnej Warszawy i atmosferze modnych stołecznych piwiarni. Świeże, orzeźwiające, inspirujące.
Dodał: Shinodin - 2019-04-16 07:31:26

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-04-15 14:32:53
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, powoli dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca całkiem ładny i trwały lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty drzewne, drożdżowe klimaty, subtelna karmelowa woń , zbożowa oraz słodowa podstawa. W smaku na pierwszym planie drzewne aromaty, nadające świeżego efektu, dalej drożdżowość, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, w tle kwiatowe posmaki, zboże nadal aktualne, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w białej kolorystyce, graficznie minimalizm, dość ubogo opisana. Warka 01.10.2019. Pils o profilu drzewno-drożdżowym, w sumie bez większych wad. Całkiem pijalny, oczywiście nie jest to górna półka jeśli chodzi o ten styl, ale wypić się da i za taką jakość proponuję 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.