Browar Miejski Sopot Pils
Browar Miejski Sopot Pils
Browar Miejski Sopot Pils
% alk. 5.3
Blg 12.0
brak koduaddbarcode

Ten złocisty trunek przywędrował do nas od sąsiadów zza południowej granicy. Jednakże zaprezentował się w naszych progach w zupełnie odmiennej i nowatorskiej odsłonie, bogatej w nuty ziołowe, kwiatowe, z dozą delikatnych zapachów czerwonych owoców. Wszystko to dzięki świetnie dobranej kompozycji chmieli ze Starego Kontynentu. Słodowość i szlachetna goryczka świetnie ze sobą współgrają dążąc do idealnej równowagi. Piwo na każdą okazję, dobre na każdą porę dnia i roku.
Dodał: risik - 2016-07-03 21:28:52

oceny Oceny

Użytkownicy 5,38 / ilość: 8
Goście 8 / ilość: 1
średnia5,67 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-12-06 23:41:21
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, zostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza piaskowa, nieprzejrzyste i nieklarowne, dość mocno zmętnione. W zapachu dominują nuty drożdżowe oraz słodowe z subtelnym kwiatowym akcentem. W smaku nieźle kwaskowe, drożdżowy posmak utrzymuje się na podniebieniu, goryczka nieznaczna, kwiaty i owoce, wysycenie na średnim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w czarnej kolorystyce, prosta, ubogo opisana, nic specjalnego. Warka 30.11.2016. Mocno kwaskowy ten pils...nie przepadam za takimi, fajnie, że występują nuty kwiatowe i owocowe, ale na poczet tego wolałbym na przykład większą goryczkę, czuć niemieckie chmiele użyte do produkcji tego piwa. Nie jest to mój typ pilsa dlatego nie jestem w stanie dać więcej niż 6 z minusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.