Browar Jana Vato Loco
Browar Jana Vato Loco
Browar Jana Vato Loco
% alk. 6.5
Blg 16.5
IBU 60
brak koduaddbarcode
ulubione: 5

Piwo w stylu West Coast India Pale Ale uwarzone przez Rzemieślniczy Browar Jana z Zawiercia. Jego premiera odbyła się 4 marca 2016 roku.
Hola Hola Vato! Barrio, jeśli chcesz chodzić bezpiecznie po tym terenie zapamiętaj dwie zasady. Pierwsza nosimy tylko niebieskie bandany, druga pijemy tylko West Coast IPA. Rozumiesz? Inaczej rozliczą się z tobą moi Locos i hasta la vista, chico! (opis producenta)
Piwo jasne, pasteryzowane, niefiltrowane. Skład: woda, słody (Pale ale, karmelowy), chmiele (Cascade, Centenial, Mosaic, Citra, Columbus), drożdże US-05.
Dostępne w butelkach bezzwrotnych o pojemności 0,5l. Zalecana temperatura serwowania: 8-12°C. Zalecane szkło: IPA Glass
Dodał: piwosz92 - 2016-03-13 01:35:07

oceny Oceny

Użytkownicy 7,66 / ilość: 29
Goście 7,53 / ilość: 17
średnia7,61 / ilość: 46

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Thesloma
starstarstarstarstar

2017-09-12 22:19:08
Zapach : cytrusy , a za nimi owoce tropikalne ale w zapachu nie słodkie . Dominują głównie cytrusy a wręcz lekko gorzkawa skórka od cytrusów tj. gorycz wyczuwalna już w zapachu

Smak : cytrusowo , gorycz ciągnie się przy każdym ze smaków , również bardzo delikatnie owoce tropikalne , gorycz nie zalegająca z tyłu , a obecna tylko przy smakach , jest tylko delikatnie ściągająca.

Piwo ogólnie klasycznie cytrusowe , choć teraz w erze Mosaic'a trochę ich brakuje , naprawdę fajnie się piło , goryczka jest naprawdę satysfakcjonująca choć ogółem klasycznie być powiedział klasycznie-przyzwoicie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
cycu_jeden
starstarstarstarstar

2017-08-17 22:58:42
Kolor ciemnozłoty, lekko zmętniony. Piana trwała i zbita, przyzwoity lacing. Bardzo intensywny aromat cytrusowy. W smaku wyraźna goryczka i solidna słodowa kontra. Wysycenie odpowiednie.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar

2017-07-26 22:53:00
Kolor złoty/miodowy, klarowny. No, może leciutko zamglony. Piana jasna z drobnych i drobniutkich pęcherzyków, niezbyt intensywna, za to sztywna. Opadając zostawiła ślad na szkle i utworzyła minimalną warstwę na powierzchni.
Aromat słodkawy: karmelkowy naj sam-przód. Dalej nuty cytrusowe, owoców tropiku oraz żywiczne i nieco ziemistych. Niestety, wszystko to przykrywa karmel z miodem.
W smaku znów słodkawo od karmelku, biszkoptu, jest też lekki kwasek na finiszu. Od drugiego łyku wchodzi goryczka cytrusowo-ziołowa. Tylko na krótko zalega na języku. Wysycenie pomiędzy wysokim a średnim, alkohol lekko wyczuwalny.
Piwo jest sycące, słodkawe z wyraźną goryczką. Dla mnie zbyt dużo tej słodyczy, która sprawia że trunek jest z czasem zamulający.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 9 )
awatar
Gość
awatar
Gość

2017-05-21 21:38:44
białe owoce, mocna goryczka
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.