Browar Jana Kumar
Browar Jana Kumar
Browar Jana Kumar
% alk. 9.5
Blg 20.5
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Mam Wizję.

Widzę fontannę, z której wylewa się Double IPA. Nad nią lewituje bóstwo. Morfuje by przybrać kształt chmielu. Widzę wielkie wrota obite tysiącem diamentowych szyszek chmielu. Przed wejściem widnieje napis: Do tego świata mają wstęp tylko ci, którzy lubują się w wysokiej goryczce...

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Pilzneński; chmiele: Columbus, Cascade, Simcoe, Pacific Gem, Pacific Jade, Rakau, Topaz, Mosaic; drożdże: US-05; dodatki: cukier.
Dodał: dropi6 - 2017-01-17 16:52:43

oceny Oceny

Użytkownicy 6,08 / ilość: 12
Goście 6,67 / ilość: 3
średnia6,2 / ilość: 15

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2017-06-23 00:07:00
Barwa bursztynowa/złota, lekko zamglona. Piana jasna, początkowo obfita z drobnych i średnich pęcherzyków. Opadła z czasem do minimalnej warstwy, tworząc ślad na szkle.
Aromat z butelki zdominowały amerykańskie chmiele w palecie owoców cytrusowych, tropikalnych oraz nut sosnowych i żywicznych. Ale w szkle już tak amerykańsko nie jest. Czuć karmelek i słody, które kontrują jakiś taki kwaskowy, niezbyt przyjemny zapach. Niknie szybko. Zostają amerykańskie nuty plus ziołowo-żywiczne i owocowe by przejść znów w karmelowo-miodowe od słodów. Do tego wali alkoholem!
W smaku srogi. Jakaś mdława nuta jakby karmelu z ?masłem. Do tego wchodzi całkiem spora goryczka, ziołowo-żywiczno-cytrusowa. To w zasadzie ratuje piwo. Jest też nuta alkoholowa, podbijana wysokim wysyceniem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
kazikdlugi
starstarstarstarstar
2017-06-17 22:39:14
W tym piwie można pochwalić tylko pianę. Barwa ok, ale strasznie irytuje mnie ogromne przesycenie. Bąbelki unoszą się w taki sposób jak przy wrzuceniu tabletki musującej do szklanki z wodą. Aromat nawet przyjemny, ale cała magia znika po pierwszym łyku. Alkohol, alkohol i jeszcze raz alkohol i to taki specyficzny z podbijania ekstraktu cukrem. Po trzech łykach już nawet nie ma aromatu. Jest tylko alkohol, który nawet goryczkę zabił.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 6 )
awatar
wojtaswb2
starstarstarstarstar
2017-06-01 23:39:50
Ładna piana, barwa jasnobursztynowa. Aromat tropikalny, słodkie owoce. W smaku mocno alkoholowe - niestety alkohol dominuje nad pozostałymi akcentami.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
adamnaw
starstarstarstar
2017-02-07 20:50:40
Okropne piwo. W aromacie zapowiada się niewinnie. Lekkie tropikalne owoce, nawtowosc. Smak oraz odczucie w ustach: alkohol, goryczka, alkohol. Cos na wzor Vipa. To nie nuty szlachetnego alkoholu lecz swad etanolu.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 3, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.