Browar Jana Gruby Joe
Browar Jana Gruby Joe
Browar Jana Gruby Joe
% alk. 6.0
Blg 14.0
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Słuchaj! Przekaż Johnemu Smokerowi, że na mojej ulicy oraz w moim pubie będzie pity tylko American Stout! Jeżeli chce załatwiać interesy ze mną i wprowadzić swój towar na mój teren niech zjawi się osobiście. Jeżeli ma zamiar wpaść ze swoimi chłopakami, daj mi znać... wtedy pogadamy inaczej.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Pilzneński, Monachijski, Karmelowy ciemny, Palony; chmiele: Chinook, Simcoe, Cascade; drożdże: S-04.
Dodał: Shinodin - 2017-01-26 15:25:09

oceny Oceny

Użytkownicy 6,86 / ilość: 14
Goście 6,75 / ilość: 4
średnia6,83 / ilość: 18

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Miran125
starstarstarstarstar
2018-03-02 21:29:57
Hm.. Ogólnie dość ciekawe i smaczne piwo :P Chociaż odnoszę wrażenie, że jest odrobinę zbyt wodniste, ale takie rzeczy jak dość wysoka paloność, wysokie nasycenie i amerykańskie chmiele przykrywają tą lekka pustkę :) Chętnie wypiłbym więcej :)
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 10 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-04-26 19:06:17
Leciutko czuć tę kawę i paloność . Jak dla mnie to cytrusy lżejsze trochę połączonę z konsystencją trochę gęstszą niż IPA i zalegająca lekko goryczka. Piwo dobre choć jak dla mnie to za mało tego stouta dominują amerykańskie chmiele i może delikatnie czuć tą paloność miejscami.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-03-10 02:10:39
Zapach rzeczywiście amerykański, czyli dużo żywic i cytrusów, kwaśnych, czyli w przewadze cytryny, jednak dominuje cebula, jest potężnie cebulowe, trochę maggi (ta maggi pasuje do tej cebuli ;)), dużo kawy, trochę kakao ? już zapach jest nieułożony, zobaczymy jak będzie z piwem.
Kolor brunatny, bardzo mętne, ładna piana, potężna, mieszana, ale raczej drobno pęcherzykowa, ładny lacing.
W smaku dosyć mało treściwe, wodniste, bardzo palone i przez to kwaśne, nad wyraz kwaśne, na plus, że ta kwaśność fajnie łączy się z cytrynowością z chmielu, ale? Goryczka nie jest jakaś wybitnie mocna, ale jednak ściągająca i zalegająca. W ogóle piwo jest strasznie garbnikowe i ściągające, dużo popiołowości, trochę melanoidynowości, która już zamieniła się w maggi, a że sporo tu cebuli to mam takie warzywno-zupne odczucia. Strasznie nieułożone i takie przypadkowe, nie sprawia wrażenia jakiegoś przemyślanego konceptu.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2017-01-19 12:22:30
Poprawne piwo, jak prawie każde z Browaru Jana. Kupiłem bez czytania recenzji i bez większych nadziei na coś wybitnego. Nie zawiodło mnie, niczym nie wyróżniający się, niezły American Stout. Można spróbować, ale nie zapada na dłuższy czas w pamięci.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.