Browar Jana Efydryna Belgian Ale
Browar Jana Efydryna Belgian Ale
Browar Jana Efydryna Belgian Ale
% alk. 6.2
Blg 14.0
IBU 28
brak koduaddbarcode

Efydryna to piwo zwiększające poczucie humoru i poprawiające wydolność pacjentów. Regularne stosowanie wspomaga fantazję, dodaje krzepy i zaostrza apetyt. Wskazania - wieczór z kumplami, samotność przy barze, czy też wizyta teściowej. Przed wypiciem skonsultuj się z barmanem lub kompanem gdyż każdy łyk może spowodować euforię i chęć na kolejny.
Dodał: SaintBase - 2016-03-23 18:29:48

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
sgf423
starstar
2016-08-04 11:38:21
Barwa bardzo ładna - bursztynowa, nieco mętna, niestety piany praktycznie brak. W zapachu czuć cytrusy i nieco trawy, a nawet taką lekką charakterystyczną dla piw pszenicznych bananowość. W smaku podobnie - lekka grejfrutowa goryczka, nuty cytrusowe, piwo lekkie nieco orzeźwiające.
Generalnie choć piłem lepsze belgi (chociażby nawet od Lwówka) to źle nie jest i można bez obaw skosztować. Warto też wziąć pod uwagę cenę, bo piwko kosztuje tylko 2,99 zł, więc nie można się spodziewać fajerwerek.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 5, wygląd: 6 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-04-03 22:47:26
A mi Efydryna smakuje jak żadne inne Belgian Ale (nie jest to mój ulubiony gatunek). Ma w sobie to \"coś\", co sprawia, że z chęcią sięgam po nie od czasu do czasu ;)
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2016-03-19 18:39:22
Z wielu gatunków piw, które dane mi było kosztować Belgian Pale Ale smakuje mi chyba najmniej. Podobnie jest z Efydryną Belgian Ale. Wygląda bardzo ładnie - bursztynowe, mętne piwo praktycznie bez piany. Smak słodowy niezbyt przyjemny. Być może to dobry przedstawiciel gatunku, ale ten gatunek mi nie leży. Wypiłem z kronikarskiego obowiązku i raczej już po Efydrynę nie sięgnę.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.