Browar Jana American Stout
Browar Jana American Stout
Browar Jana American Stout
% alk. 6.0
Blg 14.0
5902429980268addbarcode
ulubione: 2

Ciemne, kawowe, czekoladowe. Amerykańskie chmiele wnoszą wytrawność i lekkość. Nuty gorzkiej czekolady przełamuje delikatna paloność i aromat żywicy. (opis z etykiety)

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.

Goryczka 4/5

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Pilzneński, Monachijski, Karmelowy ciemny, Palony; chmiele: Chinook, Simcoe, Cascade; drożdże: S-04.

Dostępne w półlitrowej bezzwrotnej butelce.
Dodał: Fester - 2018-08-25 12:35:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7,21 / ilość: 24
Goście 8 / ilość: 5
średnia7,34 / ilość: 29

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2020-11-23 23:48:58
Barwa czarna , zmętniona całkowicie. Piana lekko beżowa , nie chce się tworzyć nawet i w zasadzie jej nie ma i nie było. Lacingu brak. W aromacie głównie czekolada gorzka , lekko żywica ale ogólnie tego chmielu tu jest niestety mało. W smaku mało gazu , gładkie , średnie ciało . Jest lekka żywica , ale głownie czuć gorzką czekoladę i popiołowy posmak. Trochę za mało tego chmielu jak na American Stout. Niezła goryczka , wytrawne. Ogólnie jest nieźle , choć gdyby było więcej cytrusów i troszkę więcej ciała to było by rewelacyjne. Mocno tu rządzi gorzka czekolada z tą popiołowością co mi się podobna. Trochę akcenty źle rozłożone wg mnie. Wstyd za pianę w tym piwie. Nie no nie mogę dać oceny 7 bo jednak trochę tu brakuje chmielu i ciała. Warka do 19.08.2021 , w cenie poniżej 8 złotych to i tak ciężko kupić coś lepszego. Mocne 6,5 na 10. to moja subiektywna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 4 )
awatar
lukas85
starstarstarstarstar
2019-01-01 23:06:20
Muszę przyznać, że nawet mnie to piwo zaskoczyło, pozytywnie oczywiście, w zapachu jest coś takiego dziwnego ,,spalonego'', poza tym kawa i czekolada, nuta owoców gdzieś na końcu. W smaku lekkie o niskim wysyceniu, wyraźna goryczka, niewiele słodyczy. Goryczka oczywiście gra tu pierwsze skrzypce, długo zalega, ale to dobrze, pasuje mi to. Moja ocena rosła z każdym łykiem, dlatego smak daję na 8+
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
awatar
marcin729
starstarstarstarstar
2018-06-09 17:58:47
Po początkowej niechęci ,no jak to stout na amerykańskich chmielach a fuj, przekonałem się do tego piwa. Pierwszy łyk myślę wodnisty stout o nie, żebym chociaż to zmęczył.
Ale wraz z spożyciem było coraz lepiej, to bardziej ipa z posmakiem stouta. Ale to pasuje do siebie co zaskakujące. Jest OK.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.