Browanza Whistle In The Dark
Browanza Whistle In The Dark
Browanza Whistle In The Dark
% alk. 6.5
Blg 16.0
brak koduaddbarcode

Piwo w stylu Black IPA z dodatkiem owoców jałowca. Ten dość młody styl swoją nazwą nawiązuje do próby osiągnięcia charakteru jasnego IPA w ciemnej odsłonie. Jest to więc ciemne piwo o chmielowym charakterze, wytrawnym finiszu, posiadające wiele cech jasnego American IPA. Owoce jałowca potęgują leśne nuty aromatyczne pochodzące od chmielenia amerykańskim Simcoe.

Whistle in the dark to nasza odważna interpretacja stylu Black IPA, do którego dorzuciliśmy trochę owoców jałowca. W połączeniu ze sporą ilością chmielu Simcoe oferuje mnóstwo leśnych i żywicznych aromatów oraz solidną goryczkę.
Uwaga, ta etykieta hipnotyzuje.
Dodał: nietzsche - 2017-07-10 23:19:16

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 2
Goście 0 / ilość: 0
średnia8 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar
2017-07-05 23:44:00
Wygląd: Kolor ma zaledwie jak Brown Ale, ale wygląda na ciemniejsze, bo jest potwornie mętne, piana bez szału, lekko beżowa, deliaktny lacing.
W zapachu jest słodko, dużo mlecznej czekolady, dużo ciasta czekoladowego, owoc tropikalne, trochę cytusów, żywic, jest lekko pieprzne i jałowcowe. Zapach nie jest mocny i dosyć szybko wietrzeje.
Smak: w smaku jest dużo bardziej jałowcowe i o dziwo to pasuje tu do mlecznej czekolady i ciasta czekoladowego, palone, lekka kawa zbozowa, bardzo mocna goryczka, sosnowa, żywiczna, spory bukiet owoców tu czuć, są owoce tropikalne, ale trochę inne, tak jakby kiwi, to pewnie od tego nowozelandzkiego chmielu, cytrusy, kwaśne cytrusy, kwaśna pomarańcza, limonka, cytryna, ale i ich skórki, trochę ciemnych i czerwonych owoców, jest pieprzne, pikantne, ziemiste, żywiczne. Jest lekko wysycone, ale treściwe, więc to nie przeszkadza. Strasznie gładkie, puszyste, wręcz mączne. Jak nie przepadam za Black IPA, to jest świetne.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.