Browanza Kiss of Life
Browanza Kiss of Life
Browanza Kiss of Life
% alk. 10.4
Blg 24.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Browanza.
Kiss of life – Russian Imperial Stout jeden z najmocniejszych i najbardziej cenionych stylów piwnych, w którym cechą wyróżniającą się jest całkowity brak kompromisów. Wysoki ekstrakt, dużo palonych słodów, wyraźna kontra chmielowa, a wszystko to uzupełnione o szlachetną nutę alkoholu
Dodał: Barcelonismo - 2018-01-06 10:12:41

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 5
Goście 7 / ilość: 1
średnia7,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2019-02-20 01:31:20
Bieda. Nieda ten stout. Z wyglądu to nic nadzwyczajnego, piana biedna się zbudowała i zaraz opadła. Zapach nie najgorszy. Są nuty czekolady, kakao, coś korzennego. Ale wszystko zmieszane z zapachem alkoholowym, mieszającym się w likier. Lecz nie było to złe. W smaku za to. No alkohol. Wszystko gdzieś tam jest, ale ukryte pod alkoholem. I niejedni by powiedzieli,że szlachetnym. Fakt, nie gryzie on, fajnie rozgrzewa, ale piłem mnóstwo dużo lepszych piw o smaku alkoholowym. Tutaj nic się niemal nie dzieje. Jakby przeleżakować, czuję,że znacznie więcej ciekawych nut byśmy odkryli. Tak to nic nadzwyczajnego.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2018-03-18 22:19:35
Kolor czarny, nieprzenikniony. Piana bezowa, niezbyt obfita z drobnych i średnich pęcherzyków, szybko opadła do minimalnego krążka na powierzchni.
Aromat palonych słodów: mocna kawa i gorzka czekolada pomieszana z nutami brandy/likieru. Nad tym unosi się delikatna nuta korzenna i cytrusowa.
W smaku pełne, treściwe, gęste. Nuty palone kawowo-czekoladowe z kwaskiem na finiszu osłodzone są karmelkiem, alkoholowo-likierowym akcentem. Wyraźny jest wpływ wsadu owsiankowego który wygładza doznania, zwłaszcza paloności. Kontrę stanowi goryczka palono-alkoholowo-żywiczna.
Zaskakująco dobry RIS. Do ideału jednak brakuje: wyraźniejszej goryczki i bardziej agresywnej paloności.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.