Brovca Geronimo
Brovca Geronimo
Brovca Geronimo
% alk. 14.0
Blg 6.5
5906874964132addbarcode
ulubione: 2

Piwo jasne w stylu West Coast IPA. Wytrawne, goryczkowate i otoczone nutą cytrusową, tropikalną, żywiczną i ziołową.
Butelka, daty ważności nie zapisałem, ale zakupione pod koniec kwietnia 2018, wypite podczas ślepego testu porównawczego z Californication z Rockmilla i Gold Digga z Piwnego Podziemia. Geronimo wygrywa starcie bardzo wyraźnie. Wzorcowy westcoast.
Dodał: kghyt - 2018-08-07 14:29:33

oceny Oceny

Użytkownicy 7,8 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 2
średnia7,86 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-04-21 20:15:20
Piana biała, drobnoziarnista, w miarę gęsta i puszysta, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa ładna ciemniejsza bursztynowa, zupełnie nie zmętnione, klarowne i przejrzyste. W zapachu mocne nuty żywiczne, egzotyczne o cytrusowe klimaty, karmelowe oraz ziołowe akcenty, West Coast pełną gębą. W smaku treściwe z lekko zalegającą goryczką o profilu ziołowym, dobra karmelowa kontra słodowa, słabsza kwaskowa, załączają się suszone owoce i subtelna drożdżowość, cytrusy oraz egzotyka w tle, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w zielonej kolorystyce, graficznie nic specjalnego, minimalistyka, w miarę dobrze opisana. Warka 29.07.2018. Moje pierwsze piwo z browaru Brovca. I powiem szczerze zostałem zachęcony tym West Coastem do spróbowania kolejnych ich wyrobów. Solidne podejście do tematu, chociaż wolę bardziej cytrusowe i egzotyczne West Coasty, ten wybitnie karmelowy i żywiczny jest udanym wynalazkiem godnym polecenia. Ode mnie tym razem 7 z plusem, dobre rzemiosło.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2018-01-18 22:58:34
Zapach : klasyczny cytrusowy , dość goryczkowo już w samym aromacie , delikatnie po tych aromatach owoce tropikalne a raczej słodycz.

Smak : Jest przyjemnie cytrusowo , przyjemna goryczka zalegająca , miejscami występują słodkie odczucia w ustach nie zdefiniuję tego konkretnie jako owoce tropikalne , a po prostu słodycz prawdopodobnie od słodowości.

Przyjemne , dość klasyczne , delikatnie zaskakuję 7+/10.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
kghyt
starstarstarstarstar
2017-12-16 11:33:26
Jak dla mnie ideał, bardzo przyjemny i bardzo mocny cytrusowy aromat, obfita, długo utrzymująca się piana, w smaku bardzo wyraźne nuty cytrusowe i tropikalne, bardzo przyjemna mocna i niezalegająca goryczka.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.