Brokreacja The Waiter
Brokreacja The Waiter
Brokreacja The Waiter
% alk. 5.2
Blg 16.0
IBU 30
5905669783309addbarcode
ulubione: 2

The Waiter - czekoladowo-mleczny Stout, który przyjemność podaje na tacy. Już aromat zapowiada deserowy charakter piwa. Czekoladowa orgia w ustach pochodzi od ciemnych słodów i prażonych ziaren kakaowca. Laktoza podbija pełnię, a minimalna goryczka dopełnia paletę smaków.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Monachijski typ I, Czekoladowy, Czekoladowy Jasny, Carafa Special typ II; chmiel: Magnum; dodatki: laktoza, Cocoa Nibs (ziarna kakaowca); drożdże: Safale US-05.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.

Jego premiera miała miejsce na Warszawskim Festiwalu Piwa, który odbył się w dniach 13-15 października 2016 roku.
Dodał: SaintBase - 2016-10-14 00:07:06

oceny Oceny

Użytkownicy 7,28 / ilość: 39
Goście 7,2 / ilość: 10
średnia 7,27/10 / ilość: 49

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-10-26 14:28:19
Barwa jak dla mnie czarna , idealna dla stylu , piana beżowa choć niechętnie się tworzy i szybko znika. Lacing był i się zmył. W aromacie bardzo przyjemny aromat zarówno czekolady jak i kawy. Laktoza też jest wyczuwalna , ogólnie bardzo dobry aromat , tak ma być w Milk Stoucie wg mnie. W smaku piwo jest gęste , 0 wodnistości co cieszy. Jest tak jak w aromacie , jest fajna goryczka , jest Milk Stoutem , bardziej słodszą wersją , czekolada , kawa a mniej paloności , popiołowości. Bardzo mi smakowało , zdecydowanie warto kupić , absolutnie stylowe , smaczne , nie ma wad wg mnie. Niskie wysycenie cieszy i bardzo szybko znika ze szkła. Tylko ta piana psuje efekt. Poprawić bo wstyd. Polecam :) Warka do 19,06,2019
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-03-15 13:49:07
Barwa Ciemno-Brązowa Niemalże Czarna Lekko Zmętnione w Aromacie Uderza Kawa Zbożowa Kakao Delikatne Akcenty Czekolady i Palonych Słodów w Smaku Delikatnie Wodniste Dominują Akcenty Kawy Zbożowej i Kakao Delikatna Czekolada Średnia Goryczka Jest Też Słodycz Od Laktozy Ale Bardzo Słodko Też Nie Jest Raczej Wytrawnie Przyjemny Milk Stout Brakuje Tu Jedynie Więcej Akcentów Palonych Poza Tym Nie Ma Się Tu Do Czego Przyczepić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-01-30 11:55:10
Oko: ciemnobrązowe, niemal czarne. Piana beżowa, wysoka, gęsta, zbita, trwała i zostawia silny ślad na szkle.
Nos: z butelki sporo kawy, laktozy i nieco kakao. Ze szkła podobnie, kawa na pierwszym planie i sodka czekolada.
Smak: laktoza mocno się zaznaczyła, jest słodko, przypomina to kawę zbożowa na mleku, trochę cappuccino, mleczna czekolada. Brakuje stoutowej, palonej nuty i kwaskowości od palonych słodów. Po przełknięciu troszeczkę zostaje na języku, ale to stanowczo za mało jak na stouta. Duża pijalność. Ciała mało jak na 16 blg., ale jest aksamitnie, gładko. Stanowczo za mało palonych nut, zbyt słodkie jak dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2017-06-22 21:00:59
Zapach: Kawa i kakao bardziej, niźli czekolada, laktoza
Wygląd: bardzo ładny głęboki, ciemny brunatny, piana, spora, ale bez szału, szybko się redukuje, płaczący lacing.
Smak: Pełne, gładkie, czuć wyraźną paloność co nie jest standardem w MS, bardzo kawowe, powiedziałbym, że to zbożówka i cappuccino wiodą pierwsze skrzypce, znów bardzo wyraźne kakao, a nie czekolada, spora mleczność, jakieś ciasto, niekoniecznie ciemne, delikatna kwaskowość. Bardzo aksamitne, wysycenie niskie i pasuje. Goryczka zaznaczona, kawowa, ale nie jakoś wybitnie wysoka. Bardzo mleczne, wyraźna laktoza, kojarzy się z jakimś kawowym deserem. Miał być milk stout czekoladowy, jest wybitnie kawowy, można się obrazić, ale mi bardzo podchodzi. Pycha. Bardzo dobrze ułożone.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010