Brokreacja Wine Cake Polish Wine BA
Brokreacja Wine Cake Polish Wine BA
Brokreacja Wine Cake Polish Wine BA
% alk. 11.0
Blg 24.0
IBU 50
5905669783705addbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Polskie wcielenie rodzeństwa Wheat Wine, który nabrał ogłady dzięki leżakowaniu w beczkach po czerwonym winie. Pobyt w drewnie wniósł do piwa aromaty wanilii, rodzynek i melasy, a w smaku przełożył się na perfekcyjne ułożenie i nadał całości dystyngowanego winnego charakteru.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (pszeniczny, pilzneński), chmiel Magnum, drożdże Safale US-05.
Dodał: Barcelonismo - 2018-05-22 10:38:00

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2021-04-15 23:29:09
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nie do końca klarowne i przejrzyste, lekko zmętnione. W zapachu nuty suszonych owoców, karmelowy oraz miodowy klimat, nie czuję beczkowych akcentów, może trochę winności, kwiatów, rodzynki. W smaku słodkie, suszone owoce zdecydowanie na pierwszym planie, dobrze zamaskowany alkohol jedynie delikatnie rozgrzewający przełyk, goryczka iluzoryczna, lekka kontra kwaskowa, mało winnych oraz beczkowych woni, karmel, kwiaty, zadowalająca ilość ciała, gładka faktura, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Butelka w eleganckim kartonowym pudełku, etykieta klimatycznie wykonana graficznie, dobrze i wyczerpująco opisana. Warka 12.04.2021. Leżakowane ponad dwa lata, degustowane parę dni po terminie przydatności. Ułożone pod względem alkoholu piwo. Bardzo dobry, słodowy Wheat Wine, ale gdzie ta beczka, gdzie polskie wino... Jeśli chodzi o styl nie mam nic do zarzucenia, ale Barell Aged jest tu napisany chyba nieco na wyrost. Ode mnie za całokształt 7 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.