Brokreacja The Waiter
Brokreacja The Waiter
Brokreacja The Waiter
% alk. 5.2
Blg 16.0
IBU 30
5905669783309addbarcode
ulubione: 3

The Waiter - czekoladowo-mleczny Stout, który przyjemność podaje na tacy. Już aromat zapowiada deserowy charakter piwa. Czekoladowa orgia w ustach pochodzi od ciemnych słodów i prażonych ziaren kakaowca. Laktoza podbija pełnię, a minimalna goryczka dopełnia paletę smaków.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Monachijski typ I, Czekoladowy, Czekoladowy Jasny, Carafa Special typ II; chmiel: Magnum; dodatki: laktoza, Cocoa Nibs (ziarna kakaowca); drożdże: Safale US-05.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.

Jego premiera miała miejsce na Warszawskim Festiwalu Piwa, który odbył się w dniach 13-15 października 2016 roku.
Dodał: SaintBase - 2016-10-14 00:07:06

oceny Oceny

Użytkownicy 7,31 / ilość: 45
Goście 7,2 / ilość: 10
średnia 7,29/10 / ilość: 55

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar

2019-08-21 18:11:10
Piana bardzo drobno-pęcherzykowa w kolorze beżu. Średnio-opadająca do poziomu grubszego kożucha. Lacing dobrze zaznaczony od samej góry ścianek szkła w formie \"firanek-falbanek\". Barwa ciemna (czarno-brunatna z jasnymi drobinkami drożdży w tle) nieprzejrzysta. W aromacie Stout: kawa, czekolada, akcenty palone. Na dalszym planie lekki zarys zbożowy. W smaku bardziej wytrawne niż w przypadku: \"Brokreacja - Espressoning\". Typowe powiewy: kawowe, zbożowe, czekoladowe. Goryczka nieco wyższa niż w przypadku \"Espressoning\". Podobnie bardzo dobry wyrób od Brokreacja. Polecam!
Wysycenie: niskie
Warka do: 19.08.2019
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar

2018-10-26 14:28:19
Barwa jak dla mnie czarna , idealna dla stylu , piana beżowa choć niechętnie się tworzy i szybko znika. Lacing był i się zmył. W aromacie bardzo przyjemny aromat zarówno czekolady jak i kawy. Laktoza też jest wyczuwalna , ogólnie bardzo dobry aromat , tak ma być w Milk Stoucie wg mnie. W smaku piwo jest gęste , 0 wodnistości co cieszy. Jest tak jak w aromacie , jest fajna goryczka , jest Milk Stoutem , bardziej słodszą wersją , czekolada , kawa a mniej paloności , popiołowości. Bardzo mi smakowało , zdecydowanie warto kupić , absolutnie stylowe , smaczne , nie ma wad wg mnie. Niskie wysycenie cieszy i bardzo szybko znika ze szkła. Tylko ta piana psuje efekt. Poprawić bo wstyd. Polecam :) Warka do 19,06,2019
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 6 )
awatar
MateoKrk_
starstarstarstarstar

2018-03-15 13:49:07
Barwa Ciemno-Brązowa Niemalże Czarna Lekko Zmętnione w Aromacie Uderza Kawa Zbożowa Kakao Delikatne Akcenty Czekolady i Palonych Słodów w Smaku Delikatnie Wodniste Dominują Akcenty Kawy Zbożowej i Kakao Delikatna Czekolada Średnia Goryczka Jest Też Słodycz Od Laktozy Ale Bardzo Słodko Też Nie Jest Raczej Wytrawnie Przyjemny Milk Stout Brakuje Tu Jedynie Więcej Akcentów Palonych Poza Tym Nie Ma Się Tu Do Czego Przyczepić.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-01-30 11:55:10
Oko: ciemnobrązowe, niemal czarne. Piana beżowa, wysoka, gęsta, zbita, trwała i zostawia silny ślad na szkle.
Nos: z butelki sporo kawy, laktozy i nieco kakao. Ze szkła podobnie, kawa na pierwszym planie i sodka czekolada.
Smak: laktoza mocno się zaznaczyła, jest słodko, przypomina to kawę zbożowa na mleku, trochę cappuccino, mleczna czekolada. Brakuje stoutowej, palonej nuty i kwaskowości od palonych słodów. Po przełknięciu troszeczkę zostaje na języku, ale to stanowczo za mało jak na stouta. Duża pijalność. Ciała mało jak na 16 blg., ale jest aksamitnie, gładko. Stanowczo za mało palonych nut, zbyt słodkie jak dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 8 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010