Brokreacja The Gravedigger Bourbon BA
Brokreacja The Gravedigger Bourbon BA
Brokreacja The Gravedigger Bourbon BA
% alk. 10.3
Blg 24.0
IBU 100
5905669783750addbarcode
ulubione: 1

Mroczny i czarny Russian Imperial Stout - król wszystkich piw. Niezwykle kompleksowy trunek oferujący aromat złożony z czekolady, świeżo palonej kawy oraz wyciszonej nuty szlachetnego alkoholu. Likierowa słodycz i pełnia zostały w nim obudowane mocną w cyfrach, ale przyjemną w ustach goryczką.

Ekstrakt: 24%; Alkohol: 10,3%; IBU: 100. Słody: Pale Ale, Monachijski Typ II, Chocolate Rye, Chocolate Wheat, Carafa Special typ III; Chmiel: Warrior; Drożdże: Safale US-05
Dodał: Marianek - 2018-08-30 15:55:25

oceny Oceny

Użytkownicy 7,56 / ilość: 9
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,56 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2020-07-08 21:21:39
Trochę leżakowało u mnie, ponad rok. Aromat nie jest jakiś specjalny, generalnie alkohol i wanilia, w tle czuć też kokos. W smaku lekka słodycz momentalnie zostaje zdominowana przez nuty palone, gorzka kawa, czuć to bardzo wyraźnie. Goryczka też wyraźnie palona. Dla fanów palonycu klimatów idealnie. Mimo wszystko za te cenę spodziewałem sie więcej doznań.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar
2018-08-28 20:11:32
Oko: prawie czarne z rubinowymi przebłyskami. Piana beżowa, niska, szybko się redukuje do minimalnego krążka, zostawia ślad na szkle.
Nos: z butelki mało wyraźny, głównie palone nuty i delikatny przyjemny alkohol. Ze szkła, po otwarciu się aromatów, solidniejszy, ale nadal niezbyt intensywny. Głównie palone nuty, do tego wanilia, toffi i znów delikatna nuta alkoholowa, ale przyjemna.
Smak: smukłe, ciało niezbyt gęste, niskie wysycenie. Początkowo delikatnie słodkie, jest wanilia, karmel, marcepan, toffi, ale po chwili wszystko zalewa solidna goryczka palona i do tego chmielowa, a także na finiszu lekko alkoholowa. Z każdym łykiem goryczka narasta i dominuje. Alkohol nie do końca ułożony. Pijalność dość niska. Piwo degustacyjne, ale bez szerokiej gamy doznań, raczej palona surowość. Beczka nie wniosła zbyt wiele. Ogólnie piwo dobre, szczególnie dla zwolenników palonej wytrawności.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.