Brokreacja Sweet Temptation
Brokreacja Sweet Temptation
Brokreacja Sweet Temptation
% alk. 10.0
Blg 24.0
IBU 50
5905669783538addbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
To Barley Wine leżakowane w beczkach po polskich czerwonych winach ze szczepów Rondo, Regent i Marechal Foch.
Ilości limitowane.
Dodał: Barcelonismo - 2017-10-12 10:50:25

oceny Oceny

Użytkownicy 9 / ilość: 3
Goście 9 / ilość: 1
średnia9 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
jover
starstarstarstarstar
2018-12-30 20:23:07
zapach słodkie owoce, bombonierka, nadziewana czekolada, wanilia, szlachetny alkohol, wysycenie średnie-, w smaku gęste, pełne, słodkie owocowe, wanilia, kokos, czekolada mleczna, rozgrzewa w przełyku i żołądku, czuć woltaż ale nie alkohol, gorycz średnia, taniczna z takim winno trochę jakby alkoholowym finiszem drapiącym w gardło, ogólnie bardzo dobre, warka 11.10.2018r cena 24,99zł
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2018-03-06 15:14:00
Zapach : bardzo dużo suszonych owoców pokroju śliwek , fig , do tego typowa podstawa słodowa dla barley wine , czuć też taniczność beczki i tak naprawdę wysoką jakość piwa .

Smak : Również sporo suszonych owoców tak samo jak w zapachu plus dodatkowo trochę rodzynek , alkohol nie wyczuwalny bo przykryty słodyczą , piwo nie jest przesłodzone raczej pół-słodkie przechodzące miejscami w pół-wytrawne bo beczka daje takie odczucie taniczności i poczucia takiej dębowej beczki winnej.

Nie męczy słodyczą , ciągle takie takie uczucie niedosytu i każdy kolejny łyk bierze się z ochotą na więcej , czuć dobrej jakośc składniki i włożone w to piwo serce.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
oranjefan
starstarstarstarstar
2017-11-21 21:25:02
Cudowny aromat. W największym stopniu wyczuwalne są owocowe nuty - śliwki oraz figi. Przez to przebija się podstawa słodowa - słodka, karmelowo landrynkowa, a nawet nieco miodowa. W końcu pojawiają się też nuty winne, drewniane, beczkowe.
W szkle aromat słodkich powideł śliwkowych. Poza tym znów słodowość, może nawet bardziej intensywna niż w butelce. W tle pojawiająca się wanilia, kokos i delikatnie sprawiające wrażenie kwaskowe nuty winne i alkoholowe.

Piwo o głębokiej mahoniowej barwie i średnio obfitej beżowej, kremowej i gęstej pianie. Prawie idealnie klarowne, ale nie bede ukrywał że piwo wlałem co do ostatniej kropli. Subtelna opalizacja, głęboka barwa i ciemnobursztynowe przebłyski na całej powierzchni piwa. Piana opada w średnim tempie, zdobi szkłó w postaci grubej ładnej koronki.

Piwo pełne, pół-słodkie z dość wyraźnie wyczuwalnym alkoholowym rozgrzewaniem w przełyku już przy pierwszym drobnym łyku. Nie mniej jednak jest ono przyjemne, likierowe, szlachetne i w żadnym wypadku nie drapiące i ordynarne. W smaku potężna dawka słodowej pełni w postaci orzechowych nut, wspartych natychmiast drewnianymi i beczkowymi posmakami. Znów wyczuwalna śliwkowa marmolada, landrynki. Subtelna kwaskowatość i wytrawny finish. Goryczka średnio intensywna, bardzo krótka, przyjemnie kontrująca słodkie piwo pojawia się dopiero pod sam koniec każdego łyku. Pozostawia miejsce winnemu, nieco drewnianemu, tanicznemu a zarazem waniliowemu aftertaste'owi.
Piwo niesamowicie smaczne i bardzo pijalne. Chętnie sięga się po każdy kolejny łyk tego zacnego i świetnie zbalansowanego i ułożonego trunku. Jak dla mnie rewelacja.
oceny Oceny użytkownika:
10 ( smak: 10, zapach: 10, wygląd: 10 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.