Brokreacja Stockholm Syndrome #2
Brokreacja Stockholm Syndrome #2
Brokreacja Stockholm Syndrome #2
% alk. 10.2
Blg 22.0
IBU 100
brak koduaddbarcode

Nie mogę już tego dłużej znieść! Sam nie wiem, kto będzie katem, a kto ofiarą? Czy zwycięży zdrowy chmielowy rozsądek, tonowany przez Wielkiego Ducha, czy nieokiełznane cytrusowe aromaty, podbite nutą szaleństwa? Nie rozpoznaję już własnych grejpfrutowych myśli, zamroczonych kilkoma kropelkami zakazanego dodatku. Pomożesz mi odróżnić dobro od zła?

Przedstawiamy nasze nowe piwo - Triple IPA w dwóch wersjach: Stockholm Syndrome #1 i #2. Obie o tych samych parametrach: 10,2% alkoholu i 22 Plato.

Jedną na cichą nachmieliliśmy amerykańskim chmielem oraz doprawiliśmy zestem i sokiem z grejpfrutów oraz pomarańczy. Druga zapach zawdzięcza wyłącznie naturalnym aromatom. Potrafisz je odróżnić?
Dodał: ark00 - 2017-04-18 07:53:47

oceny Oceny

Użytkownicy 7,6 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 1
średnia7,67 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2017-09-04 23:03:13
Kolor bursztynowy, lekko zamglony. Piana rachityczna z drobnych i średnich pęcherzyków ze sporymi dziurami, opadła niemal do zera.
Aromat z butelki cytrusy, żywica i karmelek. W szkle wchodzą jeszcze owoce tropiku, iglaki oraz guma balonowa i nuta alkoholowa ? likierowa. Nie jest tak intensywnie jak w #1. Za to jest mniej słodyczy i więcej wytrawnych nut.
W smaku piwo jest wytrawne o dość niskim wysyceniu. Baza słodowa (karmelek, suszone owoce, zbożowość), gęsta, kontrowana jest solidną goryczką w nucie grejpfrutowej i cytrusowo-żywicznej. Alkohol lekko wyczuwalny w postaci rozgrzewania (delikatnego) oraz szczypania na podniebieniu.
Ogólnie dobre piwo tylko coś mało tych chmieli jak na triple.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.