Brokreacja Stockholm Syndrome #1
Brokreacja Stockholm Syndrome #1
Brokreacja Stockholm Syndrome #1
% alk. 10.2
Blg 22.0
IBU 100
5905669783385addbarcode

Nie mogę już tego dłużej znieść! Sam nie wiem, kto będzie katem, a kto ofiarą? Czy zwycięży zdrowy chmielowy rozsądek, tonowany przez Wielkiego Ducha, czy nieokiełznane cytrusowe aromaty, podbite nutą szaleństwa? Nie rozpoznaję już własnych grejpfrutowych myśli, zamroczonych kilkoma kropelkami zakazanego dodatku. Pomożesz mi odróżnić dobro od zła?

Przedstawiamy nasze nowe piwo - Triple IPA w dwóch wersjach: Stockholm Syndrome #1 i #2. Obie o tych samych parametrach: 10,2% alkoholu i 22 Plato.

Jedną na cichą nachmieliliśmy amerykańskim chmielem oraz doprawiliśmy zestem i sokiem z grejpfrutów oraz pomarańczy. Druga zapach zawdzięcza wyłącznie naturalnym aromatom. Potrafisz je odróżnić?
Dodał: ark00 - 2017-04-15 12:15:15

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 9
Goście 7,5 / ilość: 2
średnia7,64 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Brodzisław
starstarstarstarstar
2017-09-03 23:37:00
Kolor ciemno-złoty/bursztynowy, klarowny ale są wyraźne zawiesiny. Piana drobna z mikropęcherzyków, opadła do minimalnej warstwy.
Aromat z butelki: lekko cytrusowy i owocowy. Jest też karmel od słodów. W szkle wychodzi skórka pomarańczy, owoców w likierze, grejpfruta, plus guma balonowa. Generalnie jest słodko.
W smaku na pierwszy ogień idą słody. Jest gęsto, do tego słodko: karmel, owoce typu morela, rodzynki, ale też trochę cytrusów: limonka, grejpfrut. Goryczka cytrusowa i pikantna, podkręcona alkoholem, który rozgrzewa od jamy ustnej do samego żołądka. Do tego wysycenie w granicach średniego.
No wreszcie brutalna wersja IPA, która ma potencjał w chmielu w nucie wytrawnej: cytrusowej, zwłaszcza grejpfrutowej.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2017-05-08 23:12:35
Piwo degustacyjne,mimo wysokiego alkoholu jest on nie wyczuwalny. Aromat świeży, owocowy wyczuwalny grejpfrut. W smaku gładkie, słodkie, goryczka na fajnym poziomie ale nie drażni.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.