Brokreacja Potion #06
Brokreacja Potion #06
Brokreacja Potion #06
% alk. 11.5
Blg 25.0
5907610243016addbarcode
ulubione: 1

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Co będziemy Wam dużo pisać: naszym zdaniem to najlepsza odsłona serii, lepsza nawet od sławnej Dwójki. Gęsta (żyto!), kompleksowa, wielowymiarowa, z oryginalnym ziołowym akcentem od beczki. Do tego mnóstwo słodyczy od syropu klonowego, przełamanej kokosem i orzechami pekan. No już lepiej być nie może!
Styl: Imperial Rye Stout z dodatkiem kokosa, orzechów pekan i syropu klonowego, leżakowany w beczkach po norweskim Aquavicie
Receptura: Mateusz Górski
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2019-05-29 13:56:14

oceny Oceny

Użytkownicy 8,63 / ilość: 8
Goście 9 / ilość: 1
średnia8,67 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-04-16 22:01:43
Piwo podniosło się po otwarciu, mam nadzieję, że wszystko dobrze. Mega czekoladowo. Szlachetny alkohol. Na drugim planie kokos. Orzechów nie czuję. Piana niska, drobnopęcherzykowa. Barwa o dziwo nie czarna, tylko ciemnobrązowa, klarowne. Aromat w szkle to zupełnie co innego. Jakby kminek? I to pewnie zasługa Aquavit. No do tego aromat orzechowy, nie jakiś super mocny, ale wyraźny. No aromat bardzo złożony. Niskie wysycenie, ale wyczuwalne. W smaku pierwsze co to uderza kokos. Potem lekka nuta syropu klonowego. Całość oczywiście skąpana w czekoladzie. Pecan w smaku nie wyczuwam. Piwo ma oczywiście fajne ciało. Jest takie zawiesiste. Paloność wyraźna, ale taka na średnim poziomie. Jest wyczuwalny alkohol, ale w taki szlachetny sposób i czuć lekkie rozgrzewanie w przełyku. Piwo to mega słodycz, ale całe szczęście mamy goryczkę. Fajnie równoważy ona piwo, jest dość mocna i taka popiołowa. Czy wyczuwam beczke w smaku? Chyba tylko jako wyraźną alkoholową, ale szlachetną nutę. Wkońcu Aquavit to wódka. Bardzo fajne piwo. Takie właśnie do powolnego picia. Naprawdę konkretny Stout z ciekawymi dodatkami, ale z przeciętnym barrelejdżingiem. No przyjemne piwo.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 7 )
awatar
Shear
starstarstarstarstar
2019-07-14 09:56:35
Data degustacji: 2019-07-13
Data produkcji: 2019-05-10
Aromat średnio intensywny, ale bogaty. Na początku orzech, kawa, szlachetny alkohol. Później dominuje kokos (możliwe, że w miarę ogrzewania) oraz czekoladki z bombonierki (z gorzkiej czekolady z nadzieniem kokosowym). Nisko-średnio wysycone, tworzy się cienka warstwa jasno brązowej piany. Piwo czarne, nieprzejrzyste z rubinowymi przebłyskami gdzie szkło jest cieńsze.W smaku kokosowe, z lekką słodyczą (syrop klonowy?) kontrowaną przez średnią goryczkę. Gładkie. Piwo niezwykle wielowymiarowe. Dobrze ułożony alkohol.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.