Brokreacja Cup Cake
Brokreacja Cup Cake
Brokreacja Cup Cake
% alk. 11.0
Blg 24.0
IBU 50
5905669783361addbarcode
ulubione: 2
cena: 19,50 zł

Jeden z bliźniaków Wheat Wine, bezpośredni niczym rasowy Amerykanin. Swój charakter uzyskał dzięki intensywnemu chmieleniu, które balansuje gorycz i wnosi owocowe akcenty pieszczące nos Hop Heada. Potężna podbudowa słodowa sprawia, że każdy łyk wolno rozlewa się po podniebieniu i długo wybrzmiewa.

Składniki: woda; słody: Pszeniczny, Pilzneński; chmiele: Magnum, Citra, Amarillo; drożdże: Safale US-05.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Dostępne w butelce o pojemności 330 ml.
Dodał: Barcelonismo - 2017-01-14 02:04:24

oceny Oceny

Użytkownicy 7,67 / ilość: 9
Goście 8 / ilość: 2
średnia7,73 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-12-09 23:37:51
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione, na powierzchni unosi się dużo drobinek drożdżowych. W zapachu mocne nuty słodowe, wytrawne klimaty, suszone owoce, śliwki i jabłka. W smaku ciężkie i pełne, niesamowicie mocna kontra słodowa, każdy kolejny łyk rozgrzewa przełyk, goryczka iluzoryczna tak samo jak kontra kwaskowa, pomimo wysokiego woltażu nieźle zamaskowany alkohol, suszone owoce są nadal obecne, dużo, dużo ciała, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Brokreacji, etykieta w cukierkowej kolorystyce, graficznie nawiązująca do nazwy, w miarę dobrze opisana. Warka 09.12.2017. Płynny likier, faktycznie można nazwać ten wyrób pszenicznym winem. Nie miałem styczności z tym stylem i postanowiłem wyleżakować swój egzemplarz do daty spożycia, nie wiem czy dodało to jakichkolwiek walorów smakowych, aczkolwiek sądzę, że nic przez to nie straciło. Do powolnej degustacji jest w sam raz, w mojej opinii jednak kontra słodowa przyćmiewa całą resztę. Ciekawy styl, zawsze jest to odskocznia od normalności, choć nie zostanę jego fanem, zdecydowanie bardziej preferuję ciemne klimaty. Wheat wine jak dla mnie na 7 z plusem, dobry wybór na zimowe wieczory.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Bob
starstarstarstarstar
2017-10-14 01:57:47
Syropowaty, gęsty Wheat Wine, moim zdaniem o niebo lepszy od tego z Pracowni Piwa, gęsty, słodki w zapachu. W smaku dominuje \"ciało\", piwo jest bardzo degustacyjne, a mimo to dobrze pijalne jak na BW. Goryczka znakomicie ukryta.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 10 )
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-07-18 21:54:45
Zapach : po prostu barleywine klasyczny czyli wino ale nie czysto owocowe , wyczuwalny alkohol

Smak : podobnie jak w smaku klasycznie jak barley wine , alkohol nie tak mocno jak w zapachu .

Piwo dość przyjemne bo nie atakuje alkoholem pomimo 11% alkoholu , ciepło w gardle się robi gdy się pije. Taki klasyczny barley wine bez dodatkowych fajerwerków w mojej opini.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.