Brokreacja CorrIPA
Brokreacja CorrIPA
Brokreacja CorrIPA
% alk. 5.7
Blg 15.0
IBU 40
5905669783668addbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Zapraszamy na CorrIPĘ! Tylko tutaj nieustraszeni torreadorzy walczą z połączonymi siłami chmielu i byczych jąder, dumnie krocząc po ścieżce obsypanej suszonym japaleno.
Cytrusowa jucha tryska wokół jak na soczyste IPA przystało, zaś delikatny wtręt piątej ćwiartki bezwstydnie muska podniebienie.
Piwo przygotowane specjalnie na Beer Geek Madness 6 - Intense (7 kwietnia 2018, Wrocław).
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
skład: woda, słód Pale Ale, słód żytni, płatki owsiane, chmiele (Ekuanot, citra, Cascade, CTZ), drożdże płynne, bycze jądra, papryczki japaleno.
Dodał: Barcelonismo - 2018-04-12 07:39:14

oceny Oceny

Użytkownicy 6,11 / ilość: 9
Goście 6 / ilość: 1
średnia6,1 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Jacelinho
moderatorstarstarstarstarstar
2018-07-13 13:26:56
Barwa ciemna miodowa lekko zmętniona , piana niska i w miarę trwała , zostawia lacing. W aromacie słabo jak na New England , mało owocowo , raczej pachnie jak zwykła IPA , czuć paprykę , trochę karmelu. W smaku czuć paprykę , nie czuć jaj , to nie jest New England. Goryczka myślę niższa niż deklarowana. Czuje się jak bym pił piwo paprykowe , nawet nie jest ostra ta papryka wg mnie. Gdy się dłużej pije to jest troszkę męczący ten posmak papryki ale to kwestia gustu. Ogólnie jestem rozczarowany , spodziewałem się czegoś lepszego i co najgorsze nie dostajemy tego co piszą na etykiecie za wyjątkiem papryczek. Za to trzeba odjąć pkt. Warka do 04.01.19. Piwo jak najbardziej do wypicia , nie jest złe , tylko czuję się oszukany i dostałem paprykową IPA. Gdyby chociaż była wysoka goryczka to już by było inaczej.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2018-07-12 14:21:21
Piana  biała, gruboziarnista, marnej jakości, wysoka na około pół centymetra, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza miodowa, nieklarowne i nieprzejrzyste, stosunkowo mocno zmętnione. W zapachu nuty karmelowe, żywiczne akcenty, subtelne paprykowe wonie na drugim planie, podbudowa słodowa. W smaku słodkawe z lekko zalegającą goryczką o profilu żywicznym, jeśli to miał być Vermont to nie czuć wcale owoców czy charakterystycznej soczkowości, słabsza kontra kwaskowa, ostrawy paprykowy aftertaste chwilę utrzymuje się na podniebieniu, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Brokreacji, etykieta świetnie wykonana graficznie, całkiem dobrze opisana. Warka 04.01.2019. Jak dla mnie jest to zwyczajna IPA, zdecydowanie nie New England z subtelnie wyczuwalnym dodatkiem jalapeno. Bycze jądra jako chwyt marketingowy, w żadnym przypadku nieobecne w smaku. Nie mogę powiedzieć żeby to była zła IPA, a i jalapeno ciekawie wkomponowuje się w treść, aczkolwiek brakuje mi tutaj efektu wow, który był zapowiadany, a i cena wysoka... Coś innego, czy wartego spróbowania? Pewnie tak, ale nie radzę oczekiwać nie wiadomo czego a sam wystawiam 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar
2018-07-04 18:49:15
Piwna ciekawostka, bycze jądra nie wnoszą tu nic raczej, w zapachu i smaku dobra, konkretna ipa ale dodatek jalapeno, dość subtelny, nie psuje smaku piwa tylko lekko szczypie na finiszu w przełyk.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.