Brokreacja Buried Alive
Brokreacja Buried Alive
Brokreacja Buried Alive
% alk. 9.5
Blg 24.0
IBU 40
5905669783422addbarcode

Jego godziny są policzone. Przykryty warstwą torfu nie jest w stanie wydostać się ze swojej czekoladowej krypty. Ktoś obsypał go płatkami drewna kasztanowego, by jeszcze trudniej było uwolnić jego masywne ciało. Jednak nie woła o pomoc. Powoli łapie ostatnie tchnienie, czując w ustach smak ciasteczek.

Składniki: Skład: woda, słody: Pale Ale, Fawcett Peated, Caraaroma, Carafa Special typ III, Brown, Chocolate Wheat, Special typ B, chmiel Magnum, drożdże, płatki drewna kasztanowego.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Dodał: ark00 - 2017-07-10 23:24:27

oceny Oceny

Użytkownicy 8,5 / ilość: 6
Goście 2 / ilość: 1
średnia7,57 / ilość: 7

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gandalfino
starstarstarstarstar

2019-09-29 07:38:09
Ledwo co przejrzysty, bardzo ciemny rubin.
Piana beżowa, jak na styl spora i stabilna. Śliczny lacing.
W aromacie czekolada, nutka likierowa, torf.
Trochę puszyste od wysycenie. Słodko gorzkie.
W smaku jest czekolada, ciasteczkowość (ciemne, brązowe ciasto), nieco owoców (śliwka, wiśnia). Po gorzkiej stronie jest goryczka, palonośc, a w posmaku jakby czuć akcenty drewniane i bardzo delikatną torfowość.
Wszystko ładnie zbalansowane, a alkohol ukryty.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 10 )
awatar
Shear
starstarstarstarstar

2019-07-16 17:50:15
Data ważności: 2019-07-15
Piwo KOSZMARNIE przegazowane. Mogło być znacznie lepiej, ale już przy otwarciu mocne syknięcie. Przy delikatnym nalewaniu piana na ponad pół szklanki to gigantyczny błąd w takim piwie. Warka z datą ważności do 2021-08-01. Czarne, niemal nieprzejrzyste. Lekkie rubinowe refleksy w najcieńszym punkcie szkła.
W aromacie sporo się dzieje - nuty ziemne, torf, sos barbecue, wędzonka, w miarę ogrzewania wychodzi też gorzka czekolada. W smaku też wędzone ze średnią goryczką. Mimo nadmiernego szczypania CO2, czuć że alkohol dobrze ułożony. Popiół na finiszu z nutami opalanego ciemnego drewna. Byłby sztos, gdyby nie to makabryczne przegazowanie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 3 )
awatar
prisoner
starstarstarstarstar

2018-03-30 20:15:21
Dobre, pijalne dominuje torf, wędzonka, aptekarskie klimaty w aromacie, gdzieś dalej nuty czekolady, w smaku dobrze ułożone, alkohol ukryty. Piwo gładkie, goryczka niska z posmakiem masła orzechowego.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2017-10-01 11:24:06
Oko: czerń. Piana bezowa niska, niezbyt trwała, zostawia bardzo silny ślad na szkle. Do końca degustacji istnieje jako nikły krążek.
Nos: dominacja nut torfowych, ale dość łagodna, do tego po ogrzaniu wychodzi RIS-owsy temperament (czekolada, kawa). Nie jest jednak zbalansowane. Torf lekko dominuje.
Smak: bardzo gładkie, ułożone, kremowe. Najpierw zalew torfu czyli palone kable, bandaże (medycznych nut mniej), potem przebłysk słodkich doznań (słodka czekolada), a na finiszu wytrawność i średnia goryczka od palonych słodów, przechodząca w kakao i popiołowość. Znów dominacja torfu, ale do tego nie brakuje innych doznań.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 9, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.