Brokreacja Battle Master 2018
Brokreacja Battle Master 2018
Brokreacja Battle Master 2018
% alk. 10.7
Blg 24.0
IBU 45
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Według receptury piwowara domowego Marcina Marcia. Zwycięskie piwo Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych.
To jest jego czas! Jednym strzałem jest w stanie powstrzymać każdego rywala. Siłę daje mu potężna słodowa podbudowa, wzmocniona aromatem płatków dębowych. Łączy w sobie aromaty chleba, karmelu i wanilii, które wspólnie wyniosły go na szczyt. Oddajcie mu pokłon - oto Mistrz Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (Pale Ale, Pszeniczny, Monachijski typ I, Pilzneński, Wiedeński, Karmelowy 150), chmiele (Challenger, Marynka), drożdże US-05, leżakowane z płatkami dębowymi z beczki po Bourbonie.
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-17 17:47:10

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 3
Goście 0 / ilość: 0
średnia 8/10 / ilość: 3

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-12-16 11:24:29
Oko: ciemny bursztyn wpadającą w miedź, lekko zamglony. Piana ecru, ładnie zbudowana , niezbyt wysoka. Ogólnie b. ładnie się prezentuje.
Nos: z butelki niezbyt intensywny, podstawa słodka barley wine plus wpływ płatków w postaci drewna, wanilii. Ze szkła solidniejszy aromat, głównie wpływ płatków w postaci drewna i taniczności, nawet herbacianej oraz niezbyt wyraźna podstawa słodowa w postaci rodzynek, karmelu, melasy. Przyjemna nuta bourbonowa rozwija się wraz z ogrzaniem.
Smak: ciało średnie jak na ekstrakt, dość dużo się dzieje. Początek należy do likierowej słodyczy typowej dla barley wine z dodatkiem przyjemnej nuty bourbonu, potem wytrawność piwniczno-drewniano-herbaciana i taka goryczka na afterze. Alkohol niewyczuwalny, ładnie się wszystko komponuje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010