Brokreacja Battle Master 2018
Brokreacja Battle Master 2018
Brokreacja Battle Master 2018
% alk. 10.7
Blg 24.0
IBU 45
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Browar Brokreacja.
Według receptury piwowara domowego Marcina Marcia. Zwycięskie piwo Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych.
To jest jego czas! Jednym strzałem jest w stanie powstrzymać każdego rywala. Siłę daje mu potężna słodowa podbudowa, wzmocniona aromatem płatków dębowych. Łączy w sobie aromaty chleba, karmelu i wanilii, które wspólnie wyniosły go na szczyt. Oddajcie mu pokłon - oto Mistrz Krakowskich Bitew Piwowarów Domowych.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Skład: woda, słody (Pale Ale, Pszeniczny, Monachijski typ I, Pilzneński, Wiedeński, Karmelowy 150), chmiele (Challenger, Marynka), drożdże US-05, leżakowane z płatkami dębowymi z beczki po Bourbonie.
Dodał: Barcelonismo - 2018-12-17 17:47:10

oceny Oceny

Użytkownicy 7,33 / ilość: 6
Goście 0 / ilość: 0
średnia7,33 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Na razie brak komentarzy. Twój może być pierwszy.
awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nietzsche
starstarstarstarstar

2019-12-22 01:48:42
Wygląd: totalny gushing, 1/3 piwa trafiła na podłogę, barwa ciemno miedziana, lekkie zmętnienie
Zapach: landryna, owoce, dosyć mocny kokos jak na piwo z płatkami
Smak: za walenie na etykiecie \"bourbon oak aged\" powinien być karny k***s, na szczęście tego bourbona tu czuć, średnio, bo średnio ( w zapachu bardziej), w odróżnieniu od gównianych piw z Łańcuta czy Kraftwerku, które rzekomo były leżakowane w beczce po bourbonie. Piwo koszmarnie alkoholowe, a ma ponad rok od butelkowania, przyzwoitość nakazaywałaby jakies kilka miesięcy leżakowania przed butelkowaniem, ale to Brokreacja, więc nie ma co oczekiwać nawet minimum przyzwoitości. Piwo, jak widać po gusingu, makabrycznie przegazowane. Karmelowe, owocowe, ale nie tak szlachetnie, raczej napierdala czerwonym jabłkiem w stylu tanich strong lagerów, lekko melanoidynowe, odrzucający posmak wódczany. Leżakować raczej nie ma sensu, bo po prostu wybuchnie, a leżakowanie w tym mózgojebie niewiele wniesie
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 3, zapach: 5, wygląd: 3 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-12-20 19:42:23
Barwa bursztynowa, jasna, niska piana. Słodkie w aromacie. Słodowości, wanilia, śliwka, praliny, szlachetny alkohol - takie są moje skojarzenia. W smaku pełne, rodzynki, daktyle, słodowość podbudowana alkoholem, który nie jest nachalny. Niskie wysycenie jest tu zaletą, pije się bardzo dobrze.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 8, zapach: 8, wygląd: 8 )
awatar
Marianek
starstarstarstarstar

2018-12-16 11:24:29
Oko: ciemny bursztyn wpadającą w miedź, lekko zamglony. Piana ecru, ładnie zbudowana , niezbyt wysoka. Ogólnie b. ładnie się prezentuje.
Nos: z butelki niezbyt intensywny, podstawa słodka barley wine plus wpływ płatków w postaci drewna, wanilii. Ze szkła solidniejszy aromat, głównie wpływ płatków w postaci drewna i taniczności, nawet herbacianej oraz niezbyt wyraźna podstawa słodowa w postaci rodzynek, karmelu, melasy. Przyjemna nuta bourbonowa rozwija się wraz z ogrzaniem.
Smak: ciało średnie jak na ekstrakt, dość dużo się dzieje. Początek należy do likierowej słodyczy typowej dla barley wine z dodatkiem przyjemnej nuty bourbonu, potem wytrawność piwniczno-drewniano-herbaciana i taka goryczka na afterze. Alkohol niewyczuwalny, ładnie się wszystko komponuje.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 6, wygląd: 9 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.