Brokreacja & Rewort (Title Role) Salty Mole
Brokreacja & Rewort (Title Role) Salty Mole
Brokreacja & Rewort (Title Role) Salty Mole
% alk. 4.5
Blg 12.0
IBU 18
5905669783477addbarcode
ulubione: 4

(Title Role) Salty Mole to kolejny przedstawiciel serii eksperymentalnej Brokreacji, uwarzony w kooperacji z browarem Rewort Brewery.
Na warsztat wzięliśmy Gose, które doprawiliśmy solą z wieliczki, kolendrą oraz sokiem z doskonałej odmiany mango - Alphonso.
Parametry: alkohol 4,5% obj. , 12 Plato, 18 IBU, 3,6 pH.
Będą Państwo zadowoleni.
[opis producenta, fb]
Dodał: Barcelonismo - 2017-08-23 11:20:28

oceny Oceny

Użytkownicy 7,42 / ilość: 31
Goście 9 / ilość: 2
średnia7,52 / ilość: 33

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2021-01-21 18:20:33
To piwo to tak naprawdę Gose, choć Brokreacja mówi nam inaczej. Pewnie dlatego, że to dość \"swobodna\" wersja tego klasycznego stylu. Piłem już to piwo na Festiwalu i zrobiło na mnie duże wrażenie. No w aromacie naprawdę przyjemnie. Słodkie mango i nutka kolendry. Piana dość niska, średnio i drobno pęcherzykowa. Barwa ciemno żółty, wpadający w pomarańcz, soczkowe i przypomina sok multiwitaminowy. Po przelaniu do szkła do mango dochodzi lekka słodowość. Lekką kwaśność też czuć. Wysokie wysycenie. Piwo jak na 12 BLG ma naprawdę fajne ciało. Oczywiście sporo mango w smaku, ale nie jest to jakaś intensywność przytłączająca. Delikatna podbudowa słodowa. Słodycz mango przełamuje delikatna kwaśność. Do tego mamy podbicie soli i wiemy, że mamy do czynienia z Gose. Piwo jest lekkie, owocowe, orzeźwiające. Nie wiem jak, ale piwo po paru łykach ma już solidną goryczkę. Chyba, że się mylę i kolendra wnosi tutaj taką nutę goryczy. W każdym razie mi to trochę nie pasuje. Jest soczkowe i przyzwoicie pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 7, wygląd: 8 )
awatar
dasMalefitz
star
2020-09-17 22:00:39
Będąc w pobliskim kauflandzie wyżej ocenione piwo przyciągnęło mnie swoją etykietą... i to jedyna pozytywna rzecz, którą mogę wymienić. Dlaczego? Już tłumaczę.
Zacznijmy od zapachu - po otwarciu butelki odór, który poczułem sprawił, że aż mnie zatkało. Myślałem, że to po prostu kwestia gustu, ale kilka osób po spróbowaniu piwa potwierdzilo moją ocenę (w sensie, że j***e).
Przejdę teraz do kwestii smaku - po pierwszym łyku bałem się, że momentalnie zwrócę ostatni posiłek na deskę rozdzielczą auta. Natomiast moi koledzy po degustacji tego \"trunku\" postawili jasną ocenę - \"Wylej to przez okno\" - i tak uczyniłem. Zawartość butelki rozbrygła się na asfalcie, a sama butelka roztrzaskała się niczym Robert Kubica podczas GP Kanady w 2007 roku.
Podsumowując, następnym razem za te 7zł wolę kupić mega hotdoga z Orlenu niż z powrotem sięgnąć po te piwo. Jak dla mnie te piwo było ciekawym eksperymentem, który skończył się niepowodzeniem niczym wybory korespondencyjne, na które Sasin zmarnował 70 milionów złotych.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 1, zapach: 1, wygląd: 8 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2020-09-17 22:14:00
Potwierdzam jestem jednym z kolegów
awatar
Sheggorath
starstarstarstarstar
2020-09-18 10:29:20
A jakieś konkrety? Wygląda to jak "jest nie dobre, bo tak, ale nie wiem w sumie dlaczego, zmarnowałem kilka złotych, więc muszę wystawić złą ocenę". Jaki zapach, czym smakowało, dlaczego było złe? To nie jest popularny styl, najpierw powinieneś dowiedzieć się, czym się cechuje, a dopiero wtedy ocenić. Być może to co jest poprawną cechą stylu ty wraz z kolegami oceniłeś niewłaściwie, nie posiadając odpowiedniej wiedzy.
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar
2020-09-18 18:57:21
Piwo jest dobre , nie znasz się jak Kubica na DTM:)
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 9 )
awatar
jover
starstarstarstarstar
2020-09-08 00:48:56
zapach cytrusy, mango, wysycenie niskie, w smaku soczkowe, lekki kwas, mango, tropiki, białe owoce, gładkie, dość pełne, czuć pszenice, czuć słodycz od słodu, na finiszu w tle lekka kolendra i sól, gorycz niska, chmielowa, lekko zalegająca, ogólnie taki mix neipy z gose, mało kwasu, mało kolendry, mało soli w smaku ale chociaż jest ona wyczuwalna w teksturze piwa, cena 6,99zł
awatar
Lukaszndm
starstarstarstarstar
2020-09-07 18:33:52
Kolor złoty mętny, w aromacie owocowe tropikalne, piana drobnoziarnista, w smaku mango, cytrusy kolendra i delikatna goryczka okraszona nutą słonowości , ciekawy eksperyment który mi zasmakował.
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 8, zapach: 9, wygląd: 9 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.