Brofaktura Carte Blanche
Brofaktura Carte Blanche
Brofaktura Carte Blanche
% alk. 4.9
Blg 12.4
IBU 16
5902768776249addbarcode

Białe piwo, w smaku rześkie, z lekką kwaskowatością i wytrawnym finiszem, które daje niesłodowana pszenica. Wyczuwalne są tutaj aromaty kwiatów, kolendry oraz skórki cytrusowej. Piwo Carte Blanche jest silnie musujące z powodu mocnego nagazowania. Aromaty chmielowe są tu na niskim poziomie.
Dodał: bartekn - 2015-09-16 10:19:04

oceny Oceny

Użytkownicy 6,8 / ilość: 5
Goście 7 / ilość: 1
średnia6,83 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2019-10-17 21:19:31
Piana biała, drobno i gruboziarnista, wysoka na około centymetr, skromnym wianuszkiem okalająca ścianki szkła, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca. Barwa jaśniejsza piaskowa idąca w stronę białego, mocno zmętnione, zupełnie nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty charakterystyczne dla stylu czyli skórka, pomarańczowa, kolendra, przyprawy, cytrusy oraz zioła. W smaku nieco bardziej płytko, dominuje kolendra, finisz od skórki pomarańczowej, goryczka adekwatna do stylu, nienajgorsza kontra kwaskowa, bardzo wysokie, trochę przesadzone wysycenie. Kapsel od Brofaktury, etykieta w białej kolorystyce, przyjemnie dla oka wykonana graficznie, w miarę dobrze, choć nie wyczerpująco opisana. Warka 08.10.2019. Przyzwoity i smaczny witbier, jak na Siedlecki browar jest to wyrób przynajmniej zadowalający. Gdyby nie zbyt wysokie wysycenie i spora wodnistość dałbym ocenę wyżej, a tak wystawiam 6 z plusem. Ps w moim egzemplarzu obniżony do 4,7% woltaż, a i co ciekawe brak chmielu w składzie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar
2015-08-28 20:52:08
Witbier bardzo pijalny i jednocześnie nijaki. Barwa i zmętnienie typowe dla stylu, piana dość skąpa. W zapachu drożdże, troszkę nut alkoholowych z początku i kolendry oraz mniej przyjemnego, jakby zjełczałego aromatu. W smaku bardzo puste - brakuje kwaskowości, wysycenie wcale nie jest tak wysokie jak sugeruje opis. Czuć sporo jakby mlecznej aksamitności, trochę nawet do przesady, piwo nie ma przesadnie orzeźwiających atutów. Niezłe, ale nudne.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
awatar
Bartekn
starstarstarstarstar
2015-08-28 22:44:56
Piwo dostępne w supermarketach Topaz.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.