Brodacz Masochista American IPA
Brodacz Masochista American IPA
Brodacz Masochista American IPA
% alk. 5.7
Blg 14.0
IBU 55
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Rok 1995. Nieznana wioska nad morzem. Jej mieszkańcy, przez swój wrodzony imbecylizm, wywołują wojnę z drzewami, zamieszkującymi te ziemie. Dochodzi do drakońskich scen. Pan Roman, który akurat czekał na autobus, bo zaspał w nocnym, jest świadkiem brutalnego aktu obgryzania kory przez mieszkańców na jednym z wyrąbanych przez nich wcześniej modrzewiu. Po rozproszeniu się barbarzyńców, pan Roman zbiera korę do plecaka, w celu zrobienia z niej maści. Po powrocie do domu zapomina jednak o tym. 20 lat później, znajdując zdobycz, wpada na pomysł wystawienia jej na Allegro. Kupiliśmy tę korę. I wjebaliśmy ją do tego piwa. Dlatego jest zajebiście dobre. A tak naprawdę to nie. Ta historia z góry to kłamstwo, tak żeby czymś skusić. Ale piwo i tak jest dobre. Tak więc pij i nie narzekaj.
Dodał: Brajan36 - 2016-01-26 14:35:45

oceny Oceny

Użytkownicy 4,38 / ilość: 8
Goście 9 / ilość: 2
średnia5,3 / ilość: 10

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oplik29
starstar
2016-04-02 13:06:06
Bardzo złe piwo, browar brodacz powinien w końcu postawić na smak zamiast na marketing - wydaje mi się, że wtedy zacznie im to działać lepiej
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 3, wygląd: 2 )
awatar
czekaylo
starstarstarstar
2016-02-29 22:56:18
: Niestety fatalne piwo. A miałem duże oczekiwania. W smaku jak koncern, w zapachu jak koncern, jedynie jak mi się odbiło to wyczułem jakieś amerykańskie chmiele, bo wysycenie zaskakująco wysokie. Ale nic ciekawego zupełnie - nie polecam.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Brajan36
starstarstarstarstar
2016-01-29 21:57:43
Cena : 9,80 zł , warka:06.2016 / Barwa : ciemny bursztyn , mocno zamglony ; Piana : słabiutka błyskawicznie się redukuje sie do lekkiej kołderki i podziurawionego pierścienia utworzonego przez nieregularnej grubości bąble ; Aromatycznie : w sumie pójście po minimalnym tonie nuty cytrusowej , lekko ziołowo-herbacianej i delikatnej słodyczy ( lecz tylko w zapachu ) karmelu ; Smak : profil tak jak w aromacie chmiel , zioła , herbata oraz odrobina cytrusów ; American IPA której brak zdecydowania i konkretów tak mamy piwo średnie nie wyróżniące się są lepsze i nieco tańsze :)
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.