Brodacz Dla Paskudnych Pijaków by Food Emperor
Brodacz Dla Paskudnych Pijaków by Food Emperor
Brodacz Dla Paskudnych Pijaków by Food Emperor
% alk. 5.0
Blg 12.0
IBU 35
brak koduaddbarcode
ulubione: 2

Nareszcie zrobiłem sobie piwo. No może nie zrobiłem ale powiedziałem im jak k***a robić żeby mi smakowało. Można je pić jak jakiś paskudny pijak, który ma smak albo można je używać w gotowaniu niesamowitej gastronomii. Rób jak chcesz ale jedyne znane jest, że te piwo jest najlepsze bo moje i bo polskie.

Kooperacja z cesarzem kulinarnym YouTube to była czysta przyjemność. Nigdy podczas współpracy nie musieliśmy używać tylu wulgaryzmów ;D A tak na poważnie, to prywatnie jesteśmy fanami Food Emperora dlatego nie mogliśmy nie podjąć takiej współpracy. Cesarz przekazał nam dużo wskazówek dotyczących swojego piwa, więc musi być k***a dobre!

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Pszeniczny; płatki ryżowe; chmiel: Huell Melon, Mandarina Bawaria, Yellow Sub, Magnum; dodatki: skórki słodkiej i gorzkiej pomarańczy; drożdże: US-05.
Dodał: dropi6 - 2016-07-26 22:17:10

oceny Oceny

Użytkownicy 6,79 / ilość: 14
Goście 7,8 / ilość: 15
średnia7,31 / ilość: 29

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2018-05-04 21:32:44
Food Emperor mówi zeby nie kupować, bo chytre kut**sy jesteście i mu za to nie zapłaciliście. To jak?
awatar
Gość
awatar
Gość
2018-05-31 22:07:23
nie zaplacili bo nie reklamowal tak jak było w umowie.
awatar
Thesloma
starstarstarstarstar
2017-10-14 00:06:48
Zapach : bardzo przyjemnie owocowo a dokładnie słodkimi owocami tropikalnymi typu ananas , kiwi , mango , potem lekko kwiatowo i na końcu delikatna pomarańcza

Smak : tutaj dużo gra słód , goryczka z początku się pojawiająca ale krótka bardzo delikatnie tutaj z goryczką , miejscami skórka pomarańczy ale ta słodycz jakoś tak zniknęła.

Zapachem kuszące , choć w smaku już nie tak bogato bo sam słód i skórka pomarańczy. Po zapachu spodziewałem się więcej nie mniej jednak zasługuje na 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Holsten_SA
starstarstarstarstar
2017-03-05 19:28:56
Moje pierwsze spotkanie z Brodaczem. W smaku piwa dominuje słód. Pojawia się w nim goryczka, ale na bardzo znikomym poziomie. Zgadzam się z Shinodinem, że nie jest ona na poziomie 35 IBU. Piwo absolutnie nie warte swojej ceny.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-09-05 07:21:05
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się, słaby lacing, coś tam się dzieje. Barwa ciemniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty kwiatowe, owocowe, słodka skórka pomarańczowa. W smaku bardzo łagodne, goryczka znikoma na pewno nie na poziomie 35 IBU, owoce wyczuwalne, dobra kontra słodowa, brak kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w stylu Brodacza, opis nieco wulgarny, ale w miarę kompletny. To moje drugie piwo od Brodacza po ESB(mózg), styl ciekawie nazwany New Wave German Pale Ale, jednak smakowo fajerwerków nie ma. Zwykłe Pale Ale na niemieckich chmielach z dodatkiem skórki pomarańczowej, jestem w stanie dać maksymalnie 6 z minusem, cena nie adekwatna do jakości, trochę za mało jak dla mnie.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.