BroKreacja The Barber
BroKreacja The Barber
BroKreacja The Barber
New England IPA
% alk. 5.8
Blg 15.0
IBU 40
5905669783644


Przed Wami nowe piwo w głównej serii - New England IPA.
Alk. 5,8% obj.
Ekstrakt: 15 Plato
Goryczka: 40 IBU

Chmielone odmianami Mosaic, Amarillo i Citra, przefermentowane płynnymi drożdżami FM55. Perfekcyjnie wymodelowane w aromacie i smaku, świeże, soczyste, a przy tym ze zgrabnie wygoloną goryczką
Dodał: ark00 - 2018-03-13 14:12:41

Oceny

Użytkownicy 7,4 / ilość: 10
Goście 5 / ilość: 1
średnia 7,18/10 / ilość: 11

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny


Thesloma

2018-06-22 08:34:08
Zapach : od karmelowości przez żywiczność delikatną dodatkowo cytrusy i na końcu jak już trochę poleży i pooddycha wychodzą delikatnie owoce tropikalne słodkie i bardzo przyjemne.

Smak : Czuć gładkość ale też mało tych owoców jest , jest trochę puste gdzieś pałęta się karmel a przy końcówce owoce cytrusowe i tropikalne .

Dość puste , nie ma poczucia takiej pełnej faktury soku i sporej ilości owoców tropikalnych które wypełniają kubki smakowe. Niestety tylko 6 za ten wyrób BroKreacji którą szanuję. Choć Etykieta w klasycznym stylu oczywiście dla tego browaru bardzo mi się podoba.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )

Shinodin

2018-04-28 19:53:17
Piana biała, drobno i gruboziarnista , wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca jako taki lacing na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza piaskowa, zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste, na powierzchni unoszą się drobinki drożdżowe. W zapachu nuty żywiczne, karmelowe klimaty, soczkowość delikatna, połączona z owocowym akcentem, nieznaczna egzotyka, podbudowa słodowa. W smaku mniej wyraziste niż w zapachu, na podniebieniu dominuje żywica, goryczka lekko zalegająca o profilu ziołowym, niezła kontra kwaskowa, gładka tekstura dzięki płatkom owsianym, mało, zdecydowanie za mało soczkowych klimatów, natomiast sporo karmelu, owoce i egzotyka na drugim planie, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od Brokreacji, etykieta w czarnej kolorystyce, graficznie bez zarzutu, w miarę wyczerpująco opisana. Warka 14.12.2018. Aktualnie na rynku jest wysyp piw w stylu New England IPA, praktycznie każdy browar rzemieślniczy ma w swoim portfolio Vermonta. Uwarzyła go i Brokreacja... porównując go do wyrobów konkurencji jest za słodki, zbyt karmelowy i żywiczny, brakuje większego efektu soczkowości. Jest to wyrób ledwie poprawny, a po tym browarze spodziewałem się czegoś więcej. Na tle rywali pokroju Wujka z Ameryki od browaru Zakładowego wypada blado... Mogę zaproponować maksymalnie 6 z plusem. Jeśli ktoś ma ochotę na dobrego Vermonta mogę polecić inne piwa w podobnym przedziale cenowym.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )

MateoKrk_

2018-04-13 18:41:56
Barwa Ciemnego Złota w Miarę Klarowne Delikatnie Zmętnione w Aromacie Dojrzałe Owoce Tropikalne Delikatny Karmel Cytrusy i Żywiczne Akcenty Daleko w Tle w Smaku Bardzo Soczyste Tropikalne Owoce Mango Melon Liczi Na Finiszu Cytrusowy Posmak Chmielu Dość Słodkie Troszkę Mulące Goryczka Niska Do Średniej Grejpfrutowa Przyzwoita NE IPA Ale Dla Mnie Trochę Za Słodka.
Oceny tego użytkownika: 6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 7 )

GENzo

2018-03-31 18:07:22
Zapach genialny natomiast w smaku minimalnie brakuje goryczki. Ogólnie pije sie bardzo przyjemnie , jak praktycznie każde piwo z brokreacji.
Oceny tego użytkownika: 8 ( smak: 7, zapach: 9, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010