Brewmeister Black Hawk
Brewmeister Black Hawk
Brewmeister Black Hawk

Warzone przez szkocki browar Brewmeister, z małego miasteczka Keith. Jest to piwo pasteryzowane, na którego etykiecie widnieje napis, iż jest to Post-Modern Dunkel. Browar zasłynął z uwarzenia jednego z najmocniejszych piw na świecie, mianowicie Snake Venom - 67,5% obj. alk.

Black Hawk ma ciemno-brązową barwę, przez którą bardzo delikatnie przebija się światło. Piana kremowa, średnio wysoka, dość gęsta. Składa się głównie z drobnych pęcherzyków, opada powoli. Trzyma się do końca degustacji jako porwana warstewka. Aromat umiarkowanie intensywny, lekka czekolada wymieszana z kawą i nutami chlebowymi, całość o lekko słodkim wymiarze. W smaku wyraźny, palony słód, następnie delikatny posmak kawy mieszający się z ciemną czekoladą, na finiszu drożdże i karmel wraz z dość wyraźną goryczką. Wysycenie średnie.
Dodał: Stacher93 - 2014-06-26 09:07:58

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 6 / ilość: 2
średnia6,33 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2014-06-27 00:59:39
Piwo przywiezione przez użytkowników Rovaty i Kamil_93 z Birofilii.W sumie byli Oni przekonani, iż jest to Black IPA.Okazało się, że to jednak stout, a tak na serio to Post-Modern Dunkel, cokolwiek to znaczy ... W każdym razie zyskało moją sympatię przez barwę, ogólnie zawsze bardziej przychylnie spoglądam na piwo ciemne, niż jasne, taki już mam zwyczaj.Smakowało jak przyzwoity stout, drugi raz w życiu spotkałem się z tym dość specyficznym i ciekawym smakiem, który porównać można do aromatu lakieru do paznokci.Taki wyraźny, wręcz lekko duszący aromat palonego słodu, ciężkie to jest do określenia.Spotkałem się z tym też w Stoucie z Coopersa, dokładnie Best Extra Stout.Ciekawe piwo warte spróbowania.Aromat całkiem w porządku, w smaku palony słód, czekolada z kawą, karmel i niezła goryczka.Na minus bardzo ubogie informacje na etykiecie, musiałem się trochę natrudzić dodając je tutaj.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.