Brewery Hills El Bandido
Brewery Hills El Bandido
Brewery Hills El Bandido
% alk. 9.0
Blg 20.0
brak koduaddbarcode

Uwarzone przez Brewery Hills.
Ciepły wieczór, koła ugniatają miękki asfalt. Barwne światła miasta ślizgają się po masce wozu. Noga chodzi w puls muzyki sączącej się z głośników, taksówkarz wystukuje rytm na kierownicy. Śmiech otaczających Cię przyjaciół szumi w głowie jak bąbelki szampana. Unosisz butelkę do ust. Bierzesz łyk piwa, niesamowicie pachnący i wyraźnie gorzki. Potem odchylasz głowę do tyłu i spoglądasz w niebo. Noc jest młoda i piękna, tydzień ciężkiej pracy idzie w zapomnienie, liczy się tylko czekający Cię weekend pełen zabawy. Rozkoszujesz się chwilą i wiesz, że będzie coraz lepiej.
Piwo niepasteryzowane, niefiltrowane.
Zawiera: słód jęczmienny, pszeniczny, płatki owsiane.
Dodał: Barcelonismo - 2019-04-23 07:44:53

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 4
Goście 7,43 / ilość: 7
średnia6,91 / ilość: 11

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2019-09-25 16:38:34
Piana o drobnej oraz średniej strukturze pęcherzykowej w odcieniu bardzo jasnego beżu. Powoli dziurawiąca się w coraz większe. Utrzymująca się. Lacing w postaci kleksów. Barwa bursztynowa - zmętniona (w tle drobinki drożdży). W aromacie jakoś nie powala. Wszystko wytłumione. Jedynie jakieś lekkie masełko czy biszkopty , lekka żywica w tle. Owoce zaduszone. W smaku jak dla mnie za bardzo nagazowane, jeśli chodzi o styl... (już miałem obawy, że będzie jak w przypadku: \"Brewery Hills Lazy Delight\"), gdzie miało miejsce zepsutego, skrajnego przegazowania! Na szczęście nie, bo liczą sobie za swoje wypusty w PLN-ach, a jakość za te pieniądze w moim mniemaniu pozostaje w tyle za konkurencją! Goryczka na wyższym poziomie, średnio-zalegająca na finiszu. No coż podsumowując, a nie rozpisując \"poematy\": Zawiodłem się drugi raz na browarze: \"Brewery Hills\"! Jeśli chodzi o prezentowany styl: NE-DDH-DIPA to raczej kiepski wyznacznik na przykład. Także o brawach zapominamy póki co...
Wysycenie: wysokie
Warka do: 25.09.2019
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.