BrewDog Hello My Name Is Mette Marit
BrewDog Hello My Name Is Mette Marit
BrewDog Hello My Name Is Mette Marit
% alk. 8.2
brak koduaddbarcode
cena: 17,50 zł

Piwo w stylu Lingonberry Double IPA ze szkockiego BrewDoga. Lingonberry to owoc, użyty do warzenia piwa - jest to czerwona borówka, zwana brusznicą,
charakterystyczna dla Norwegii. Właśnie norweska księżna, następczyni tronu - Mette Marit - stała się dla BrewDoga inspiracją do stworzenia tego piwa. W samej Norwegii to piwo, jako ciekawostka nazywa się...Hello, My Name Is Censored.
Barwa ciemno-złota, wpadająca w lekki brąz, miedź, piwo lekko mętne, ale
dość klarowne. Nie jest zbytnio oleiste. Piana przy nalewaniu bardzo wysoka i gęsta, dość trwała przez znaczny czas, po dłuższym czasie redukuje się, zostając w postaci paru milimetrowej warstewki, drobnego kożuszka. Wysycenie raczej średnie, w kierunku niskiego. Aromat bardzo mocny, wyraźnie chmielowy, lekko ziemisty, lekko kwaskowaty, owocowy, być może jest to brusznica. W smaku dość mocna, krótko trzymająca się na podniebieniu goryczka, lekko kwaskowato-owocowe akcenty, alkohol świetnie zamaskowany, a właściwie jego brak. Jednak ten, który nastawia się na to, że poczuje mocno borówkowe akcenty w zestawieniu z chmielowością, srodze się zawiedzie.
Dodał: doktor_piwo - 2014-01-17 18:37:42

oceny Oceny

Użytkownicy 6 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia6 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
doktor_piwo
starstarstarstarstar
2014-01-17 19:31:00
Wygląda nieźle, pachnie nieźle, ale w smaku czegoś tu brakuje... Nie warto wydawać 17.50 PLN na to piwo, ale jak ktoś jest ortodoksyjnym fanem BrewDoga to owszem, powinien spróbować.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 8, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.