BrewDog & Victory Brewing U-Boat
BrewDog & Victory Brewing U-Boat
BrewDog & Victory Brewing U-Boat
% alk. 8.4
Blg 19.3
brak koduaddbarcode
ulubione: 1

Smoked Porter ze szkockiego browaru rzemieślniczego BrewDog z miasta Ellon, uwarzony w kooperacji z Victory Brewing Company - amerykańskim browarem z Downingtown z Pensylwanii.

Składniki: woda, słody (Extra Pale, Crystal, Carafa, Monachijski, Czekoladowy, Wędzony), chmiele (Mittelfruh, Galena), drożdże (Saflager)

W smaku czuć głównie kawę i czekoladę, które są dopełniane przez wyważoną, subtelną wędzonkę. Piwo jest nieprzejrzyście-czarne z ciemnobeżową pianą. Piwo dostępne tradycyjnie w buetlkach o pojemności 330 ml, zamkniętych firmowym kapslem BrewDoga.
Dodał: Esteban - 2014-09-23 08:36:52

oceny Oceny

Użytkownicy 8,25 / ilość: 4
Goście 8,5 / ilość: 2
średnia8,33 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Stacher93
moderatorstarstarstarstarstar
2016-03-15 11:50:21
Piwo, które stało u mnie dość długo. Zawsze przy wspólnej degustacji z kumplami dziwnie pomijaliśmy je. Otrzymałem je we wrześniu na urodziny od jednego z Nich, więc troszkę musiało poczekać na swoją kolej. Spodziewałem się czegoś bardzo ciekawego, piwo niczym nie zachwyciło. Wędzonka na dość wysokim poziomie, do tego charakterystyczne nuty/posmaki porteru bałtyckiego. Paloność, alkoholowe tło, trochę akcentów czekoladowych i spora słodycz. Gdybym dostał to piwo w ślepej próbie, stwierdziłbym, że może być to polski Kraft. Przyzwoite, ale trochę mało złożone. Nie piłem dużo BrewDogów, ale ten z pewnością nie trafi na listę najlepszych piw z tego browaru, które próbowałem.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 7 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.