Bremer BIOStadt Bier
Bremer BIOStadt Bier
Bremer BIOStadt Bier
% alk. 5.4
IBU 24
brak koduaddbarcode

Piwo Bremen Biostadt to nie tylko dobre organiczne piwo eksportowe, ale także pierwsze piwo organiczne z Bremen, które warzone jest w 100% w Bremen i butelkowane. Za całą otoczką kryje się wielki wspólny projekt Unii Brewery Brema i Martinshof . Jest to jeden z najstarszych i największych warsztatów dla osób niepełnosprawnych w 37 lokalizacjach i pracodawców do ponad 2000 osób. Personel pomógł w przygotowaniach do procesu warzenia, uczęszczał do napełniania i został również zaangażowany w produkcje etykiet. Bremen Unia Brewery wspiera inicjatywy lokalne by pokazać swoje przywiązanie do miasta Bremen. W szklanej butelce piwo Bremer Biostadt przedstawia słomkowy, żółty kolor i białą pianę z wykwintnym lacingiem. Pachnie świeżą cytryną i nutą słodu. Charakteryzuje się świeżą goryczką i lekką nutą karmelowego słodu. Świeży powiew zachowany przez dłuższy czas wyróżnia to piwo na tle organicznych. Wspaniałe piwo z wielką ideą.
Dodał: Bryniu - 2017-06-19 13:35:56

oceny Oceny

Użytkownicy 7 / ilość: 1
Goście 0 / ilość: 0
średnia7 / ilość: 1

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
BRYNIU
starstarstarstarstar
2017-05-17 20:08:30
Biała piana dziurawiąca się w oczach (szybko zanikająca) opadła do zera. Kolor żółty - słomkowy - zmętniony. W aromacie podstawa słodowo-chmielowa. W smaku wyraźna cytrynowa nuta, walor smakowy, który wybitnie wyróżnia się (przełamuję) przez podstawę słodowo-chmielową. Ciekawe...
Wysycenie wysokie.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.