Bowler Hat Zabite Dechami
Bowler Hat Zabite Dechami
Bowler Hat Zabite Dechami
% alk. 5.9
Blg 15.0
IBU 40
brak koduaddbarcode
cena: 8 zł

Jego główną zaletą jest leżakowanie z płatkami beczki po Bourbonie, a swą głębię zawdzięcza kompozycji czterech słodów: Pilzneńskiego, Pszenicznego, Wiedeńskiego oraz Carahell. Umiarkowanie chmielone na goryczkę odmianą EKG. Silnie waniliowy aromat przeplatający się z taninami dębowymi, definiuje charakter piwa. Mocno orzeźwiające, pełne, piana dość wysoka, kremowe, niefiltrowane.

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Pszeniczny, Wiedeński, Carahell®; chmiel: East Kent Goldings; drożdże.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: Shinodin - 2016-11-22 14:59:43

oceny Oceny

Użytkownicy 5,5 / ilość: 2
Goście 10 / ilość: 1
średnia7 / ilość: 3

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-01-23 23:04:10
Piana bardziej beżowa niż biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca, całkiem ciekawy lacing. Barwa jaśniejsza rubinowa, w miarę klarowne i przejrzyste, subtelnie zmętnione. W zapachu niewyraźne nuty słodowe i zbożowe, trochę dębowych klimatów, ale generalnie jest ubogo w tym temacie. W smaku słodkie, naprawdę waniliowe jak głosi etykieta, dalej dają o sobie znać tanina oraz płatki dębowe, goryczka na poziomie dwukrotnie niższym niż deklarowany, brak kontry kwaskowej, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta również w czarnej kolorystyce, w miarę dobrze opisana, graficznie niczym nie wyróżniająca się. Warka 29.04.2017. Z jednej strony napisane Bourbon Brown Ale, z drugiej belgijskie Brown Ale, a w smaku słodkie piwo z wyraźnym aromatem wanilii oraz taniny na podniebieniu . Dziwny wyrób, pod Brown Ale w ogóle nie podchodzi i ciężko bo gdziekolwiek zakwalifikować, pije się go z umiarkowaną przyjemnością, chociaż smaki są doprawdy nietypowe, szczególnie ta nie do końca naturalna wanilia...A niech stracę i dam 6, gdyż zostałem trochę zaskoczony niekoniecznie na plus.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.