Bowler Hat Steam Beer
Bowler Hat Steam Beer
Bowler Hat Steam Beer
% alk. 5.6
Blg 14.0
IBU 45
brak koduaddbarcode
ulubione: 3

Piwo w stylu amerykańskim z czasów osadnictwa. Warzone ze słodów typu Pale Ale. Chmielone klasycznie odmianą Northern Brewer. Górna fermentacja, ale przy użyciu drożdży dolnej fermentacji. Delikatnie owocowe piwo, z wyraźną zbożową słodowością oraz cechami chmielu(nuty drewna i mięty). Bez agresywnych aromatów cytrusowych. Barwa bursztynowa, średnia treściwość, uwieńczona rześkim finiszem (Info z etykiety).
Dodał: Shinodin - 2016-03-29 20:30:51

oceny Oceny

Użytkownicy 6,33 / ilość: 9
Goście 8 / ilość: 5
średnia6,93 / ilość: 14

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
nocą_po
starstarstarstarstar
2016-11-15 18:50:40
Żywica sosna i las w goryczkowej oprawie. Jedno małe ale, na etykiecie mamy opis: \"Bez agresywnych aromatów cytrusowych.\" i to przykuć może małą uwagę. Piwo które chce uchodzić ma za nowofalowe odcina się od nowofalowości. Może to jedno zdanie byłoby po prostu zbędne gdyż wielu miłośników polskiego kraftu i nowej fali właśnie cytrusowych aromatów oczekuje. Niejednokrotnie właśnie agresywnych. To tak jakby najnowsze Ferrari chcące po raz kolejny być super autem zaznaczało w reklamie - \"bez nadmiernej mocy\" . Nie wnikając w ciekawe zawiłości receptury to na prawdę udane udane piwo i dobrze pijalne.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-05-09 17:00:24
No to się udało:) Anchor Brewing by się nie powstydził. Dla mnie bomba! Tak trzymać.
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2016-02-20 12:05:30
Piana bielutka, drobnoziarnista, kiepski lacing, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko opadająca. Barwa ciemniejsza słomkowa, ładnie klarowne i przejrzyste, brak jakichkolwiek śladów zmętnienia. W zapachu delikatne aromaty cytrusowe, słodowe i chmielowe. W smaku nieźle goryczkowe, choć na pewno nie na poziomie 45 IBU, ziołowe akcenty przeplatają się z niewyraźnym cytrusowym posmakiem, dobra kontra słodowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, etykieta w stylu typowym dla tej serii, tym razem w niebieskiej odsłonie. Tutaj w porównaniu do bittera od tego browaru czuć przynajmniej, że jest to górna fermentacja, subtelne cytrusowy i wyraźna ziołowa goryczka, nie jest to wysoka półka, ale jak na ten browar w miarę solidny wyrób, taki na 6.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.