Bowler Hat Saison
Bowler Hat Saison
Bowler Hat Saison
% alk. 5.9
Blg 15.0
IBU 25
brak koduaddbarcode
ulubione: 1
cena: 6,90 zł

Styl wywodzący się z Walonii (francuskojęzycznej części Belgii). Głębię zawdzięcza kompozycji pięciu słodów: Pilzneńskiego, Pszenicznego, Wiedeńskiego, Carahell oraz słodu Zakwaszającego. Ważone z dodatkiem skórki Curacao delikatnie podkreślonej owocem kolendry. Umiarkowanie chmielone na goryczkę odmianą Goldings, finiszuje aromatem Saaz’a dodawanego na zimno.
Dodał: nocą_po - 2016-07-26 23:28:11

oceny Oceny

Użytkownicy 4,25 / ilość: 4
Goście 5,2 / ilość: 5
średnia4,78 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2016-11-17 20:36:05
Piwo bardzo karmelowe, przypominające bardziej kwas chlebowy. Brak aromatów drożdżowych charakterystycznych dla saisona. Karmel, karmel i jeszcze raz karmel. Dla mnie nieudane:(
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-08-21 20:03:02
W zapachu da się wyczuć jakieś nieprzyjemne nuty, nafta, trochę wędzona śliwka, nie wyczuwam kolendry i curacao ani w smaku ani w zapachu. Nie jestem znawcą stylu Saison, ale piwa tego stylu, które do tej pory piłem były zdecydowanie inne. Piwo jest bardzo ciężkie w odbierze (za sprawą zapachu), nisko nachmielone, o barwie czerwonej, w smaku trochę nijakie poza słodkawą karmelową nutą i bardzo lekko kawowym posmakiem nic więcej się tam nie dzieje. Piwo zdecydowanie bardziej w stylu koźlaka (choć zdecydowanie bardziej rozwodnione).
awatar
Gogo
starstarstarstarstar
2016-08-02 21:33:13
Piwo to obok saison'a nawet nie stało. Rozumiem że czasem piwo się psuje, nabiera innych cech w miarę odleżenia, ale tutaj czuć głównie słodycz i przykre nuty żelazisto-ziemiste. Do wszystkich piw od Bowler Hat'a mam zdecydowany dystans i szczerze mówiąc nie mam ochoty do nich wracać. Każde z nich ma ten specyficzny posmak, szczególnie zaznaczony jest w Saaz Pils którego ledwo co dopiłem. Jeżeli ktoś szuka dobrego piwa to nie polecam piw z Bowler Hat.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 3, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Gość
awatar
Gość
2016-08-01 23:14:36
Okropne piwo nie pasuje smakiem wogole jako saison. Czuć tylko ta przesadna karmelowosc.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.