Bowler Hat Niezłe Rodeo
Bowler Hat Niezłe Rodeo
Bowler Hat Niezłe Rodeo
% alk. 5.6
Blg 14.0
IBU 65
brak koduaddbarcode
cena: 7,50 zł

Amerykańska interpretacja stylu India Pale Ale. Warzone ze słodów Pale Ale z niewielkim dodatkiem monachijskich. Solidnie chmielone na goryczkę chmielem Chinook. Niefiltrowane, zmętnione od chmielenia na zimno chmielami Mosaic i Amarillo. Zdecydowany profil aromatów owocowo-cytrusowych. Dobrze zbalansowane, naturalnie wysycone. Piana średnio wysoka, pełne i rześkie. Zdecydowanie polecane amatorom krzepkiego piwa.

Składniki: woda; słody: Pale Ale, Monachijski; chmiele: Chinook, Mosaic, Amarillo; drożdże.
Dostępne w bezzwrotnej butelce o pojemności 500 ml.
Dodał: Shinodin - 2016-11-22 14:48:25

oceny Oceny

Użytkownicy 5 / ilość: 1
Goście 10 / ilość: 1
średnia7,5 / ilość: 2

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2017-01-24 21:52:38
Piana nie do końca biała, drobnoziarnista, lecz momentalnie dziurawiąca się po przelaniu piwa z butelki do szkła, lacingu oczywiście brak. Barwa ciemniejsza piaskowa, stosunkowo mocno zmętnione, nieklarowne i nieprzejrzyste. W zapachu nuty przede wszystkim karmelowe, cytrusy gdzieś w tle, minimalna nuta alkoholowa, słodowe klimaty oraz żywica. W smaku słodkie z nieznaczną karmelową goryczką, nie są to naturalne akcenty, o cytrusach i żywicy można tylko pomarzyć, słaba kontra kwaskowa, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel niestety zwykły czarny, w takiej też kolorystyce jest etykieta, ubogo opisana, graficznie słabo. Warka 28.04.2017. Ktoś miał niezłe poczucie humoru żeby ten wyrób sygnować jako styl AIPA, oprócz nieznacznie wyczuwalnych aromatów charakterystycznych dla tego stylu, nie ma on wiele wspólnego w smaku z Aipą. Marność...brak cytrusów i żywicy, nadmiar karmelu. Bowler Hat po raz kolejny udowadnia swoją średniość. Jedno ze słabszych polskich AIPA jakie miałem okazję degustować, marna 5 dla marnego piwa i jeszcze ta cena...
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.