Bosman Polarny
Bosman Polarny
Bosman Polarny
% alk. 6.0
Blg 13.5
brak koduaddbarcode

W 2005 roku szczeciński browar produkował w okresie jesienno-zimowym piwo Bosman Polarny jako edycję limitowaną. Było to piwo jasne pełne o zawartości ekstraktu 13,5% oraz 6,0% objętości alkoholu. Producent określał je jako piwo o głębokim i pełnym smaku. Bosman Polarny był promowany jako rozgrzewający trunek na długie zimowe wieczory.
Dodał: blady07 - 2018-11-05 07:35:22

oceny Oceny

Użytkownicy 8 / ilość: 2
Goście 9 / ilość: 2
średnia8,5 / ilość: 4

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Gość
awatar
Gość
2021-09-02 10:57:39
Szkoda ze wycofali bo to dało się wypić tj. Okocim Palone czy Specjał bursztynowe. Dziwne ze te koncerny nie spartoliły tych piw. Mozę dlatego wycofali bo było za dobre...
awatar
Gość
awatar
Gość
2021-09-01 23:22:02
Przypomniało mi się to piwo. Pamiętam że miało barwę ciut ciemniejszą. Sugerującą mocniejsze bardziej \"rozgrzewające\" piwo. Chociaż faktycznie miało tylko 6,0% alk. Szkoda że było to jednosezonowe piwo. Mogło by co roku wychodzić, tak jak i bosman niepasteryzowane. Z innych \"ciekawostek\", to był jeszcze dawno temu zarówno bosman brązowy (coś koło 8% alk.) i bosman czarny (koło 9% alk.). Ale brązowy i czarny były już na prawdę dawno temu. Coś koło 20 lat wstecz... A w 2013 roku był jeszcze bosman Wiking. Edycja limitowana z okazji festiwalu Słowian i Wikingów (coroczne obchody w Wolinie) 5,5% obj alk.
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.