Bosman Niefiltrowane
Bosman Niefiltrowane
Bosman Niefiltrowane
% alk. 5.8
Blg 12.1
brak koduaddbarcode
ulubione: 1
cena: 2,70 zł

Bosman Niefiltrowane to jasne piwo o intensywnym smaku, złocistym kolorze i wyróżniającej wyrazistej goryczce. Pominięcie procesu filtracji sprawia, że zyskuje bardziej wyrazisty smak.
Jak mówi ambasador nowego wariantu, Mariusz Polewka, Bosman Niefiltrowane to niepowtarzalne połączenie nowych trendów, odwołania do historii i ogromnej pasji.
Jak zapewniają przedstawiciele Carlsberg Polska, Bosman Niefiltrowane to jasne piwo o intensywnym smaku, złocistym kolorze i wyrazistej goryczce. Pominięcie procesu filtracji sprawia, że zyskuje bardziej wyrazisty smak.
Bosman Niefiltrowane wyróżnia nowa etykieta, utrzymana w morskiej kolorystyce, wzbogacona o rysunki gryfów – symbol Pomorza. Te mityczne stwory przedstawiane jako lwy ze skrzydłami i głowami orłów są związane z Pomorzem już od XI-XII wieku. To wtedy słowiański ród Gryfitów, który władał tym regionem, uczynił go godłem swoich terenów. Jednocześnie gryf to metaforyczne połączenie siły i odwagi lwa z determinacją i szybkością orła. – Od początku wiedziałem, że chcę stworzyć piwo, które będzie związane z Pomorzem, ponieważ to tutaj odnalazłem pomysł na życie i mogłem połączyć pracę z pasją – mówi Mariusz Polewka, piwowar w Browarze Bosman.
Dodał: bartaspl1 - 2015-07-17 15:37:06

oceny Oceny

Użytkownicy 4,34 / ilość: 29
Goście 5,94 / ilość: 17
średnia4,93 / ilość: 46

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Patryk20
starstarstarstarstar
2017-08-01 15:23:50
nie jest najgorsze spotkałem się z gorszymy typu wojak,harnaś,tatra itd. smakiem to piwo nie powala i jest zdecydowanie najgorsze z serii bosman ale nie jest aż takie złe żeby oceniać je na 1 czy 2 ci którzy dawali takie oceny to pewnie na piwie się nie znają
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
lejsik
starstar
2015-09-23 23:19:19
Piwo które jest tak syfiaste, że szkoda o nim pisać. Porażka. Brak goryczki brak samku brak czegokolwiek poza zmętnieniem piwa niefiltrowanego.
oceny Oceny użytkownika:
3 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 4 )
awatar
adamba
starstarstarstarstar
2015-08-10 23:59:46
na zimno w upal wchodzi nie zle w smaku nie najgorszy nie próbowałem na ciepło na szczescie
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar
2015-08-07 11:48:45
Piana drobnoziarnista, wysoka na około 0,5 centymetra, średnio-szybko opadająca, brak widocznego lacingu. Barwa ciemniejsza słomkowa, nie do końca klarowne, delikatnie mętne. W zapachu słód, baza drożdżowa oraz minimalne drzewne aromaty. W smaku drzewne akcenty nadal są wyczuwalne subtelnie na podniebieniu, niezła kontra słodowa, goryczka słaba, ale występuje, wysycenie na średnim poziomie. Fajny unikalny kapsel, etykieta również bardzo mi się podoba, niby prosta, ale ma coś w sobie. Solidne niefiltrowane piwo, chociaż pod koniec degustacji czuć trochę alkohol a sam browarek staje się kwaskowy, w mojej opinii jednak na 5+ zasługuje.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 6, wygląd: 5 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.