Boon Oude Geuze Mariage Parfait
Boon Oude Geuze Mariage Parfait
Boon Oude Geuze Mariage Parfait
% alk. 8.0
5412783052872addbarcode
ulubione: 1

Jedno z najbardziej szlachetnych i doskonałych piw w ofercie Boon! Frank Boon warzy je nieprzerwanie od końca lat 70. Oude Gueuze Mariage Parfait stanowi wyjątkowy blend, który już świeży robi ogromne wrażenie: aż 95% starego, dojrzewającego w dębinie minimum trzy lata Lambika i zaledwie 5% świeżego piwa. Wytrawne, niezwykle złożone, bogate w aromaty Brettów, z rozwijającą się z każdym miesiącem kwaśnością. Polecamy leżakować jak dobre wino!
Dodał: Miran125 - 2017-03-01 00:02:13

oceny Oceny

Użytkownicy 8,2 / ilość: 5
Goście 8 / ilość: 1
średnia8,17 / ilość: 6

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
MJK
starstarstarstarstar
2020-05-10 15:08:50
W smaku - owoce i wanilia, w zapachu - limonka i melon, gazu - dużo ale absolutnie to nie drażni, piana - szybko opadająca bez lacingu ale i tak po pierwszej butelce ma się ochotę na drugą, trzecią i kolejne. Krótko mówiąc super
oceny Oceny użytkownika:
9 ( smak: 9, zapach: 8, wygląd: 9 )
awatar
David_Haye
starstarstarstarstar
2020-05-09 22:45:21
Delikatna słodycz w aromacie. Dzikość jest, ale w taki wytworny sposób. Dużo nafty. Winność. Lekka wanilia z leżakowania. Piwo niesamowicie musuje przy wlewaniu, jak szampan. Piana średnio obfita, ale szybko opadła. Piwo jest złocisto-żółte, z delikatnym zmętnieniem. W szkle wyszedł sour. Trochę zielone jabłko. Diesel. No musowanie konkretne. Ciało dobre. Wybitnie winne. Lekka octowa nuta. Jest też słodycz, taka owocowa. Piwo będące mixem kwaśności ze słodyczą. Dodatkowo okraszne wanilią. Niesamowicie eleganckie. Alkohol oczywiście niewyczuwalny. Powiem tak, nie czuję się ekspertem w Lambikach, bo bardzo rzadko pijam takie piwa. Piwo bardzo dobre, ale brakuje tu trochę finezji.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 8, wygląd: 7 )
awatar
Barbarossa
starstarstarstarstar
2017-03-06 15:00:31
Piwo koloru złotego,klarowne z białą nietrwałą pianą. W aromacie stajnia, białe winogrona, agrest, lekki ocet. W smaku kwaśne, cierpkie z niską goryczką, orzeźwiające. Dobry lambic dla początkujących.
oceny Oceny użytkownika:
8 ( smak: 9, zapach: 7, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.