Bojan Dziesiątka
Bojan Dziesiątka
Bojan Dziesiątka
% alk. 4.5
Blg 10.0
 awatar
5 900316 528234addbarcode
ulubione: 2

Dziesiątka to czeska receptura piwa wykonana w polskim zabytkowym browarze jest lekkim lagerem, w którym aromat chmielu przeplata się z aromatami zbożowymi.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, czeski chmiel Saaz.
Dodał: Vercotti - 2019-06-16 09:09:06

oceny Oceny

Użytkownicy 5,84 / ilość: 25
Goście 9,56 / ilość: 9
średnia6,82 / ilość: 34

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
oranjefan
starstarstarstarstar

2020-05-24 21:01:10
Ahhh kwintesencja spierdolenia jasnego lagera przez browar regionalny. Estry, gotowane warzywa na dodatek charakterystyczny aromat i smak dla Bojanowa - żelazo. Mnóstwo gwoździ, starych monet i tego typy u rzeczy. Poza tym karmel - bądź od utlenienia bądź od przepasteryzowania. Tragedia.
oceny Oceny użytkownika:
2 ( smak: 2, zapach: 2, wygląd: 4 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2020-01-02 23:22:41
Wygląda jak na gatunek przystało, choć to raczej dolna granica normy. Piana jest niezbyt trwała, delikatnie zmętnienie. W aromacie pełne, słodowe, niestety z jakąś landryną z boku. Mocny słód, brzeczka, goryczka jest niewysoka. W tle nuty znane z mocniejszych piw - landrynki, warzywka. Nie są one przytłaczające, ale są. Obiektywnie przypomina dokonania browaru Van Pur. Z całą pewnością jest to piwo warte co najwyżej połowę swojej ceny.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 5, wygląd: 5 )
awatar
ekoman69
starstarstarstarstar

2019-09-21 21:16:18
Barwa jasno - złocista, dość klarowne (lekko zmętnione). Piana całkiem trwała. W zapachu konserwowa kukurydza. W smaku wodniste, nijakie z bardzo delikatną goryczką i posmakami gotowanych warzyw. Warka 12.12.2019. Kupione w Żabce za 3,99 zł.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 7 )
awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-08-12 12:21:22
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, pozostawiająca szczątkową formę lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza miodowa, nie do końca przejrzyste i klarowne, lekko zmętnione. W zapachu nuty słodowe, zbożowe aromaty, nieznaczna drożdżowość oraz drzewność. W smaku faktycznie słodowe, mocniej czuć drożdżowy i drzewny akcent, goryczka iluzoryczna o profilu ziołowym, słabsza kontra kwaskowa, lekka \"mokra szmata\", wysycenie na średnio-niskim poziomie. Kapsel od browaru Bojanowo, etykieta klasycznie wykonana graficznie, w miarę dobrze opisana. Warka 12.12.2019. Całkiem smaczna dziesiątka, a na pewno wysoce pijalna. Oczywiście nie ma fajerwerków, ale jest solidność. Jak za tą cenę jakość wychodzi mi na mocne 6 z plusem.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 7, zapach: 7, wygląd: 6 )
starsze »
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.




Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.