zamknij Przeglądaj bez reklam! patronite
Black Meister Tequila
Black Meister Tequila
Black Meister Tequila
% alk. 0.0
5900552068358addbarcode
ulubione: 1

Odważyliśmy się na więcej i stworzyliśmy prawdziwe piwo bezalkoholowe, które daje moc! Dzięki zawartości kofeiny, piwo nie tylko wyśmienicie smakuje, ale również pobudza. Jest to unikalny produkt na polskim rynku dostępny w dwóch wariantach: pełen klasyczny lager oraz unikalny smak piwa wzbogacony smakiem tequili. Oba piwa ważone tradycyjną metodą, następnie poddawane procesowi dezalkoholizacji , aby cieszyć się wybornym smakiem bez alkoholu. (opis producenta)
Dodał: Lukasz - 2019-04-29 16:39:37

oceny Oceny

Użytkownicy 4,67 / ilość: 6
Goście 7 / ilość: 4
średnia 5,6/10 / ilość: 10

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-07 22:20:44
Piana biała, drobnoziarnista, wysoka na około pół centymetra, wątpliwej jakości, dość szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa ciemniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty piwa bezalkoholowego czyli ryżowe akcenty i landrynka, pseudo tequilowe aromaty, mało piwnych woni, nie zapowiada się zbyt ciekawie. W smaku słodziutkie, pseudo tequila w jakimś tam stopniu wyczuwalna, ale generalnie czuć ten ryż i landrynkę, goryczka żadna, słaba kontra kwaskowa, piwo jest zdecydowanie słodsze w porównaniu do swojej podstawowej wersji, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w żółtej kolorystyce, graficznie nie przyciąga uwagi na półce sklepowej. Warka 15.02.2020. Dodatek aromatu tequili nieco zamaskował ryżowe oraz landrynkowe klimaty, jednak tylko nieco. A przez to piwo stało się słodsze i mniej pijalne. Bezalkoholowy twór o wątpliwych walorach smakowych, jestem raczej na nie, 4 ode mnie.
oceny Oceny użytkownika:
4 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 4 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-05-02 11:16:55
Barwa jasna, piana niezbyt trwała, klarowne. Aromat bardzo ciężkie moim zdaniem, odrzuca. Bardzo słodki, landrynkowy, chemiczny. W smaku co ciekawe 'tequila' nie bierze góry. Piwo, potem trochę słodyczy i aromatu tequili, na finiszu lekka goryczka. Nie sprawia wrażenia tak pustego jak wersja podstawowa.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 6, zapach: 3, wygląd: 4 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010