Black Meister Lager
Black Meister Lager
Black Meister Lager
% alk. 0.0
5900552068334addbarcode
ulubione: 1

Odważyliśmy się na więcej i stworzyliśmy prawdziwe piwo bezalkoholowe, które daje moc! Dzięki zawartości kofeiny, piwo nie tylko wyśmienicie smakuje, ale również pobudza. Jest to unikalny produkt na polskim rynku dostępny w dwóch wariantach: pełen klasyczny lager oraz unikalny smak piwa wzbogacony smakiem tequili. Oba piwa ważone tradycyjną metodą, następnie poddawane procesowi dezalkoholizacji , aby cieszyć się wybornym smakiem bez alkoholu. (opis producenta)
Dodał: Lukasz - 2019-04-29 17:06:02

oceny Oceny

Użytkownicy 4,57 / ilość: 7
Goście 7 / ilość: 5
średnia 5,58/10 / ilość: 12

Oceń piwo

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
Shinodin
starstarstarstarstar

2019-05-04 14:06:34
Piana biała, gruboziarnista, wątpliwej jakości, wysoka na około centymetr, średnio-szybko dziurawiąca się i opadająca, nie pozostawiająca trwałego lacingu na ściankach szkła. Barwa jaśniejsza słomkowa, klarowne i przejrzyste, brak widocznych śladów zmętnienia. W zapachu nuty charakterystyczne dla piw bezalkoholowych, czyli ryżowe oraz landrynkowe klimaty, podbudowa słodowa, nic specjalnego. W smaku również bez szału, dużo ryżowych akcentów i nie do końca naturalnej landrynki, goryczka iluzoryczna, słabsza kontra kwaskowa, obecność kofeiny niewyczuwalna, wysycenie na średnio-niskim poziomie. Pite w wersji puszkowej gdyż chyba tylko taka występuje, puszka w zielonej kolorystyce, znośnie wykonana graficznie. Warka 12.02.2020. Średniej jakości bezalkoholowe piwo, nie wyróżniające się wśród innych piw tego typu. Dodatek kofeiny również nie jest zbyt znaczny. Da się wypić i to chyba główna zaleta tego wyrobu... 5 z minusem to moja ostateczna ocena.
oceny Oceny użytkownika:
5 ( smak: 4, zapach: 4, wygląd: 5 )
awatar
Lukasz
starstarstarstarstar

2019-05-01 15:21:51
Aromat bardzo brzeczkowy od razu niestety czuć, że jest to piwo bez alkoholu. Barwa jasna, klarowną. Piana dość trwała, zbita. W smaku o dziwo tej brzeczki czy ryżu nie czuć szczególnie, natomiast piwo wydaje się pustawe. Goryczka za niska, szkoda. Trochę więcej chmielu i byłoby orzeźwiające. Pije się bez bólu, ale i bez ekscytacji. A tak w ogóle, to kofeiny jest tyle co w małej puszce 250 ml, więc też szału nie robi.
oceny Oceny użytkownika:
6 ( smak: 5, zapach: 4, wygląd: 6 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010