Birell Polotmavý
Birell Polotmavý
Birell Polotmavý
% alk. 0.5
8594404007106addbarcode
cena: 5,75 zł

Piwo bezalkoholowe Radegast Birell Polotmave, jest półciemną alternatywą klasycznego piwa bezalkoholowego Radegast Birell. Charakteryzuje się głębokim miedzianym kolorem i wspaniałym smakiem tradycyjnego czeskiego piwa o umiarkowanej goryczce. Po nalaniu do kufla tworzy się delikatna ale trwała wysoka piana w kolorze złota.
Radegast Birell to najpopularniejsze piwo bezalkoholowe w Czechach. Warzone w znanym browarze Pilzeński Prazdroj z wykorzystaniem specjalnych drożdży produkujących minimum alkoholu w czasie fermentacji, dzięki czemu zachowany zostaje niepowtarzalny chmielowy smak prawdziwego czeskiego piwa.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód karmelowy, barwnik słodowy, produkty chmielowe, kwas mlekowy
Dostępne w butelkach zwrotnych i puszkach o pojemności 500 ml.
Dodał: piwosz92 - 2016-07-05 21:40:06

oceny Oceny

Użytkownicy 6,5 / ilość: 6
Goście 7,67 / ilość: 3
średnia6,89 / ilość: 9

Twoja ocena

Wygląd:
Zapach:
Smak:
Ogólna ocena:

Komentarze:

awatar
Jeśli chcesz aby komentarz był skojarzony
z Twoim kontem w serwisie - zaloguj się.
Nie masz jeszcze konta - wypełnij formularz rejestracyjny

awatar
weizenfan
starstarstarstarstar
2023-10-23 13:39:21
Butelka: brązowo-biała etykieta i krawatka, ładny wzorek w szyszki chmielowe. Brak jakichkolwiek opisów. Skład dosyć ogólny, parametrów piwa nie podano. Kapsel brązowy z nazwą piwa.
Aromat: w butelce taka lekko karmelowa woda, trochę mokrego chleba. W szkle dalej trochę mokrego chleba i karmel, taki średnio zachęcający ten aromat, ale tragedii nie ma.
Kolor: bursztynowy, piwo jest klarowne.
Piana: piękna, bardzo wysoka, drobniutkopęcherzykowa, robi się zbity kożuch. Lacing ogromny.
Smak: w pierwszym odczuciu naprawdę solidny. Piwo ma swój charakter i jak na bezalkoholowe to nie sprawia wrażenia całkiem pustawego. Wiadomo, że nie ma co tu wyczekiwać jakiejś ogromnej bazy słodowej, ale lekkie smaczki chlebowe są tu jak najbardziej. Przy przytrzymaniu na języku wychodzą trochę takie mineralno-metaliczne posmaki, ale nie ma tego zbyt wiele. Goryczka dość porządna, to chyba ten parametr tego piwa, który może sprawić, że się to piwo pokocha. Mocna, chmielowo-chlebowa, trochę zalegająca, długa. Wysycenie średnie. Pijalność wysoka. Do posiłku pasowałoby idealnie.
Ogólna ocena: pod kątem goryczki chyba najlepsze piwo bezalkoholowe jakie piłem. Może smak mógłby być trochę pełniejszy, ale w ogólnej ocenie jak najbardziej na plus.
Kupione: 30.09.2023, sklep Impuls, cena: 8.49zł, data ważności: 13.01.2024.
oceny Oceny użytkownika:
7 ( smak: 7, zapach: 5, wygląd: 8 )
Zobacz także:
wykonanie choruzy.pl © 2010


Serwis przeznaczony jest
dla osób pełnoletnich.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" potwierdzasz swoją pełnoletność oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach.
Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.
Koszty funkcjonowania serwisu pokrywa emisja reklam.
Prosimy o wyłączenie wszystkich wtyczek typu AdBlock.